Mikulov

Hlavní stránka > Aktuality > Recept na smích: duo Šíp a Náhlovský

Novinky a aktuality

4/12 2010

Recept na smích: duo Šíp a Náhlovský

Jak přišel Karel Šíp ke dvojce z chování nebo proč na něj zamlada zafungoval cívkový magnetofon jako afrodiziakum. I to se dozvěděli hosté představení s názvem Všechnopartička, které bylo v pátek  na programu Městského kina v Mikulově.

Hostem Karla Šípa byl tentokrát komik Josef Náhlovský. „Necháme vám kolovat sešit, piště do něj, co vás zajímá. Neptejte se ale na Pepíčkovo zdraví,“ narážel Šíp s úsměvem na Náhlovského legendární hypochondrii.

Glosování se celý večer točilo kolem studentských let, kariéry, cestování, erotiky i televizní show.  „Všechnoparty na jedničce je celá o improvizaci. Hosty si navrhuji sám a nikdo z nás dopředu netuší, jaké otázky či odpovědi přijdou,“ prozradil Šíp.

Zatímco on je pivař, Náhlovský dává přednost kořalce a vínu. „V Mikulově nejsem poprvé, měl jsem možnost navštívit zdejší sklípky a mikulovská vína jsou skutečně výborná,“ trochu si šplhnul. Zdejší diváci ho však nešetřili. Na pódium se vrátil sešit s třemi stránkami dotazů. „Pane Náhlovský, co zdravíčko?“ zněl jeden z nich.
(DS)

Ilustrační obrázek
Foto: Dana Smrčková

Ilustrační obrázek

RSS zdroje novinek

Novinky z Mikulova přímo do vaší RSS čtečky. Co je to RSS?

Archiv novinek

Zobrazit fotogalerii