Mikulov

Hlavní stránka > Aktuality > Deskovky opět pro každého

Novinky a aktuality

3/4 2014

Deskovky opět pro každého

Duben – ještě tam budem, praví přísloví. A co za tou pecí dělat jiného než hrát deskové hry?

Na neděli 6. dubna jsme připravili další den deskových her s nepřeberným množstvím deskovek pro všechny věkové kategorie i zkušenostní úrovně. Akce se bude konat v klubovně CEV Pálava na Náměstí 32 v Mikulově od 13.00 do 17.00 hodin.
„Tentokrát oprášíme staré šlágry, ale kdo by čekal Sázky a dostihy, bude překvapen. Matadory mezi deskovkami jsou Osadníci z Katanu, Carcassone, Niagára, Ubongo, Bang!, Dominion, Dračí srdce i Maršál a špion,“ jmenuje Michal Žovinec z pořádajícího spolku 7 DNÍ, co návštěvníkům chystá.
Hry budou také pro jednotlivce, kteří si rádi lámou hlavu nad rébusy (třeba Antivirus), dvojice (např. poslední dvě zmíněné hry) nebo pro celé skupiny. Těch je většina – karetní, deskové, zábavné, postřehové…
„Pubertální kluci si najdou svoje v bitkách mimozemšťanů nebo boji se zločinem, pro nejmenší máme krásné motivované pohádkové hry, třeba sbírání perníčků na chaloupce u ježibaby, prchající myšky před hladovou kočkou nebo příběhové Story Cubes,“ láká vedoucí Klubu deskových her.
Přijďte i Vy vyzkoušet nové hry, zažít bezpečná dobrodružství, pobavit se a žasnout! Pro účastníky bude připraveno drobné občerstvení. Vstupné dobrovolné. Více informací u Michala Žovince na tel. čísle 776 243 241.
(7 DNÍ)

Ilustrační obrázek

RSS zdroje novinek

Novinky z Mikulova přímo do vaší RSS čtečky. Co je to RSS?

Archiv novinek

Zobrazit fotogalerii