Mikulov

Hlavní stránka > Aktuality > Léčivé divadlo Gabriely Filippi se dotkne srdcí

Novinky a aktuality

16/4 2014

Léčivé divadlo Gabriely Filippi se dotkne srdcí

Do Mikulova poprvé zavítá Léčivé divadlo Gabriely Filippi. Se svým jedinečným programem Andělé v mém srdci vystoupí o velikonoční sobotě 19. dubna od 19 hodin v Městském kině.

„Těším se do Mikulova. Obzvlášť v tak mystickém čase, kterým jsou Velikonoce,“ řekla herečka a zároveň prozradila, kteří hosté s ní vystoupí. Skvělým hudebním doprovodem bude zpěvák Patrik Kee, se kterým Gabriela Filippi natočila CD Léčivé meditace.

Hostem v druhé části programu, kdy mnohdy dojde i na dotazy diváků, bude Pavel Karoch. Společně s Gabrielou už léta tvoří manželský pár a spojuje je i zájem o mystiku výtvarného umění a partnerských vztahů. Pavel Karoch je mj. také fotbalový expert České televize.

V monodramatu Andělé v mém srdci herečka vypráví skutečné příběhy žen, které od dětství komunikují s anděly a duchy zemřelých. „Skrze jejich dar můžeme nahlédnout do světa, který nás obklopuje, ale většině očí je neviditelný. Přesto máme každý své andělské pomocníky a ochránce, kteří čekají na naše zavolání, na naši prosbu o radu či pomoc. Stačí je jen požádat,“ říká herečka, pro níž byla velkou inspirací kniha Andělé v mých vlasech irské mystičky Lorny Byrne.

Divadelní hra Andělé v mém srdci je prostý, křehký a milý příběh, který se dotkne srdcí všech lidí. Toto monodrama je více než jen představením. Prostřednictvím emocionální cesty otevírá lidská srdce a vede k transformaci vědomí. „A anděly se to při představení jen hemží – i když jsou většině lidí zatím neviditelní…,“ říká Gabriela Filippi.

Předprodej vstupenek je v Turistickém informačním centru na Náměstí. Cena vstupenky v předprodeji 200 korun, na místě pak 250 korun.
Jitka Sobotková

Ilustrační obrázek

RSS zdroje novinek

Novinky z Mikulova přímo do vaší RSS čtečky. Co je to RSS?

Archiv novinek

Zobrazit fotogalerii