Mikulov

Hlavní stránka > Aktuality > Špičkoví tanečníci se sejdou na soutěži JARO 2014

Novinky a aktuality

13/6 2014

Špičkoví tanečníci se sejdou na soutěži JARO 2014

Zámecký sál mikulovského zámku se promění v sobotu 14. června v taneční parket. Své umění zde představí a své síly změří tanečníci mezinárodní soutěže ve sportovním tanci JARO 2014.

Letošní již 22. ročník se koná pod záštitou starosty města Mikulova Rostislava Koštiala.

„Mezi pozvanými tanečními páry jsou soutěžící ze Slovinska, Polska, Maďarska, Rakouska, Slovenska a samozřejmě i nejlepší páry z České republiky,“ prozradil ředitel soutěže Václav Kosmák z tanečního studia Morava.

Soutěž proběhne ve standardních tancích, latinsko-amerických tancích a v samostatné soutěži ve vídeňském valčíku. Soutěž začíná v 18 hodin. „Kromě krásných cen pro vítězné páry bude vyhlášena Miss JARO, Sympaťák a nejkrásnější šaty a ani diváci nepřijdou zkrátka. Kromě úžasné taneční show mohou vyhrát některé z cen pro diváky a mohou vidět nejlepší páry Evropy v Mikulově, včetně mistrů ČR ve standardních i latinskoamerických tancích,“ dodal Václav Kosmák.

V letošním roce bude také sobotní dopoledne probíhat juniorská soutěž ve sportovním tanci. Mladé nadějné dětské a juniorské páry začnou v zámeckém sále tančit již v 9 hodin.
(js)

Ilustrační obrázek

RSS zdroje novinek

Novinky z Mikulova přímo do vaší RSS čtečky. Co je to RSS?

Archiv novinek

Zobrazit fotogalerii