Mikulov

Hlavní stránka > Aktuality > Zpravodajská roadshow televize Prima s Chinaski a Karlem Gottem

Novinky a aktuality

11/8 2014

Zpravodajská roadshow televize Prima s Chinaski a Karlem Gottem

O víkendu FTV Prima na své unikátní zpravodajské roadshow vysílala přímo z mikulovského Náměstí, odkud zprávy sledovaly stovky diváků.

Návštěvníci si užili koncert skupiny Chinaski a potkávali se nejen s osobnostmi ze zpravodajství Primy, ale i hlavními protagonisty seriálu Vinaři a dokonce přijel i Karel Gott s rodinou.

Bohatý doprovodný program nabídl řadu aktivit, například se zde podařilo pokořit rekord v počtu lidí připíjejících si na jednom místě. Na Náměstí se jich sešlo 480 a tento počet se stal novým českým rekordem, ověřeným agenturou Dobrý den. Nečekanou a velmi milou návštěvou byl také Karel Gott, který se ve městě zastavil a pozdravil diváky.

Skupina Chinaski vystoupila jednoznačně pod vlivem Vína – jmenuje se tak totiž její nejnovější hit, který provází nový seriál FTV Prima Vinaři, natočený právě v Mikulově. Chinaski zařadili samozřejmě i svoje další hity a diváci koncert odměnili bouřlivým potleskem.

„To, že si nás televize Prima vybrala pro zahájení svého nového unikátního projektu, svědčí o naší výjimečnosti. S Mikulovem se tak o tomto víkendu mohly na živo i prostřednictvím televizních obrazovek seznámit tisíce lidí a já věřím, že si jej budou pamatovat jako město, ve kterém to žije,“ řekl mikulovský starosta Rostislav Koštial.

Město získalo od televize Prima také dárkový šek v hodnotě deset tisíc korun, který byl v neděli odpoledne předán radní Marii Leskovjanové.
(lk)

Ilustrační obrázek
Koncert skupiny Chinaski přilákal stovky diváků.

Ilustrační obrázek
Vysílání hlavních zpráv přímo z mikulovského Náměstí.

Ilustrační obrázek
Mikulov navštivil i Karel Gott s rodinou. Foto: Jiří Janoušek, FTV Prima

Ilustrační obrázek

RSS zdroje novinek

Novinky z Mikulova přímo do vaší RSS čtečky. Co je to RSS?

Archiv novinek

Zobrazit fotogalerii