Mikulov

Hlavní stránka > Aktuality > Reprezentační ples města Mikulova

Novinky a aktuality

5/1 2015

Reprezentační ples města Mikulova

Mikulovskou plesovou sezónu zahájí 31. ledna v hlavním zámeckém sále reprezentační večer. Vystoupí Leona Machálková, zatančí profesionální tanečníci a silovou akrobacii „ruku v ruce“ přestaví duo DaeMen.

O hudební program se postará taneční orchestr Variant z Českých Budějovic, jehož repertoár nabízí skladby mnoha žánrů. Hostem večera bude jedna z nejpopulárnějších českých zpěvaček Leona Machálková, která vystoupí v doprovodu pianisty Petra Berki a zazní její největší hity jako Zbloudilá, Žízeň lásky, Kometa či Galaxie přání. Tradičního předtančení se zhostí brněnská skupina DANZA a show s ukázkami standardních tanců předvedou profesionálové Kateřina Jančová a Petr Pohlodek. Milovníci cimbálu se mohou těšit na muziku Cimbaltrio, která hraje po celý večer v zámecké vinárně. Na závěr přijde DJ a hosté mohou zbytky energie k tanci vybít při diskotéce.

„Ples obzvláštní i vystoupení dua DaeMen, které předvede silovou akrobacii s elegancí a jistotou anglických gentlemanů. Velmi lákavé budou i výhry v tombole,“ zve všechny příznivce plesové sezóny Marcela Koňáková, ředitelka pořadatelské společnosti Mikulovská rozvojová.

Cena slosovatelné vstupenky je 500 Kč. Předprodej lístků je od 15. prosince v Turistickém informačním centru Mikulov na Náměstí. Zámecký sál se při plese otevře od čtvrt na osm večer.
(LK)

 

Ilustrační obrázek

RSS zdroje novinek

Novinky z Mikulova přímo do vaší RSS čtečky. Co je to RSS?

Archiv novinek

Zobrazit fotogalerii