Mikulov

Hlavní stránka > Aktuality > Reprezentační ples Mikulova byl velkolepý a zábavný

Novinky a aktuality

2/2 2015

Reprezentační ples Mikulova byl velkolepý a zábavný

Mikulovský zámek se stal v sobotu 31. ledna dějištěm Reprezentačního plesu města Mikulova. V programu společenského večera se vystřídalo několik hudebních i tanečních žánrů a završilo jej vystoupení populární muzikálové zpěvačky Leony Machálkové.

Zámecký sál zaplnilo na dvě stě sedmdesát hostů. Ples slavnostně zahájila místostarostka Mikulova Marie Leskovjanová s Hubertem Bayerem, emeritním starostou spřátelené obce Drasenhofen. Pozdravili hosty, poděkovali za hojnou účast a celým večerem pak provázela moderátorka Monika Brindzáková.

Taneční parket měl pod taktovkou orchestr Variant z Českých Budějovic a nabídl skladby všech hudebních žánrů. Příznivce folkloru bavila v zámecké vinárně cimbálová muzika Cimbaltrio pod vedením Jitky Ondráčkové. Hlavní hvězdou slavnostního večera pak byla populární zpěvačka s vynikajícím hlasovým rozsahem Leona Machálková, která v úvodu svého vstupu uvedla: „ V Mikulově zpívám poprvé, ale jako Moravačka jsem vaše krásné město již několikrát navštívila. Ráda bych vás také pozvala na nový muzikál Mamma Mia s hity skupiny ABBA, ve kterém hraju roli maminky.“ Její hudební repertoár pak nabídl hity jako Zbloudilá, Žízeň lásky, Kometa či Galaxie přání.

Předtančení se zhostila skupina DANZA z Brna. Velký aplaus sklidila i vystoupení silových akrobatů DaeMen či ukázka standardních tanců v podání temperamentní dvojice Kateřiny Jančové a Petra Pohlodka.
Trocha napětí pak přišla spolu s losováním vstupenek. S překvapením v podobě výhry ples opustilo přes tři desítky šťastlivců. Ve hře byl třeba televizor, vinotéka, týdenní pobyt v hotelu, motorová pila, tlakový čistič, ložní soupravy, volné vstupy či permanentky na letošní Pálavské vinobraní.

„Velmi děkujeme všem sponzorům, kteří poskytli mnoho atraktivních cen. Těší nás, že ples byl zcela vyprodaný a věřím, že si hosté odnesli nezapomenutelné zážitky na večer plný krásných okamžiků. Děkuji také za nádherná vystoupení a hudební doprovod,“ dodala k organizaci Marcela Koňáková, ředitelka pořadatelské společnosti Mikulovská rozvojová.
(lk)

01
Ples slavnostně zahájila místostarostka Mikulova Marie Leskovjanová s Hubertem Bayerem, emeritním starostou spřátelené obce Drasenhofen.

02
Hostem večera byla populárn muzikálová zpěvačka Leona Machálková.
03
04
Foto: Vítězslav Vaňkát

KOMPLETNÍ FOTOGALERIE

Ilustrační obrázek

RSS zdroje novinek

Novinky z Mikulova přímo do vaší RSS čtečky. Co je to RSS?

Archiv novinek

Zobrazit fotogalerii