Mikulov

Hlavní stránka > Aktuality > Den dětí – nově na stadionu FC Pálava

Novinky a aktuality

26/5 2015

Den dětí – nově na stadionu FC Pálava

V sobotu 30. května čeká děti od 14 hodin na stadionu FC Pálava Mikulov odpoledne plné her a soutěží. Podívají se na ukázky práce hasičů a záchranářů, utkají se v rozmanitých disciplínách a pobaví se na atrakcích. Dokonce uvidí i cvičný záchranářský zásah vrtulníkem.

„Protože amfiteátr je nyní v rekonstrukci, letošní oslavu Dne dětí jsme přesunuli na fotbalové hřiště FC Pálava. Do programu se zapojila řada mikulovských organizací a firem, které pro děti připravily zajímavé aktivity. Všechny děti i jejich rodiče zveme, určitě si najdou svoje příznivci nejrůznějších zájmů“ sdělila Marcela Koňáková ze společnosti Mikulovská rozvojová.

Odpoledne nabídne soutěže o ceny, skákací atrakce s aquazorbingem, taneční hry, bublinkovou show či malování na obličej. Svou činnost zde budou prezentovat hasiči a záchranáři z veškerých složek. Určitě se mnoho dětí bude těšit i na ukázku práce s vrtulníkem, který si pak mohou i prohlédnout. Dobrodružství a napětí zažijí také na paintballu či lukostřelbě.
Se společnosti STKO si děti mohou zahrát i na popeláře, například si zkusí vyvézt popelnici a správně vytřídit odpad. Je připravena také soutěž v malování o nejhezčí popelnici či auto. Součástí programu bude i účast firmy Elektrowin a pro každého, kdo přinese kompletní staré elektrozařízení, bude připravena speciální odměna.
(lk)

obr

Ilustrační obrázek

RSS zdroje novinek

Novinky z Mikulova přímo do vaší RSS čtečky. Co je to RSS?

Archiv novinek

Zobrazit fotogalerii