Mikulov

Hlavní stránka > Aktuality > Mikulovské Pivobraní nabídne lahodná piva a skvělou muziku

Novinky a aktuality

7/8 2015

Mikulovské Pivobraní nabídne lahodná piva a skvělou muziku

Tato sobota bude mimo jiné patřit  i oslavě dobrého piva. Letošní V. ročník festivalu Mikulovské Pivobraní bude směsicí pivního jarmarku s ochutnávkami a rockového koncertu s hvězdami domácí i slovenské hudební scény.

Brány mikulovského amfiteátru se otevřou v sobotu 8. srpna přesně ve 12 hodin. Pivní fajnšmekři si budou moci vychutnat více než sedmdesát druhů tradičních i těch méně tradičních piv především od menších rodinných pivovarů z celé České republiky. „Pro degustátory je připravena zajímavá novinka „dvoutinka“ – se speciálním pivním krýglem o objemu 0,2 l, díky níž budou moci návštěvníci ochutnat ještě více druhů piv a pivních speciálů. Vyhověli jsme tak především ženám a příznivcům skutečné degustace, tak věříme, že se osvědčí,“ řekla Veronika Žuravlova ze společnosti Bellato Group, která akci pořádá. Na pivním jarmarku se o zábavu postará bohatý doprovodný program, pivní soutěže, hry, připraveny jsou i zábavní atrakce pro děti.

Mezi 13. a 23. hodinou se představí také kapely No Name, Desmod, Ukulele Trouble Makers, Škwor, Citron, Last Station a Gate Crasher.

Cena vstupenky na místě je na pivní jarmark+poprockový koncert 270 korun. Více informací najdete také na webových stránkách festivalu: www.mikulovskepivobrani.cz.
Jitka Sobotková

Ilustrační obrázek

RSS zdroje novinek

Novinky z Mikulova přímo do vaší RSS čtečky. Co je to RSS?

Archiv novinek

Zobrazit fotogalerii