Mikulov

Hlavní stránka > Aktuality > Koncert Anety Langerové na mikulovském zámku

Novinky a aktuality

30/9 2015

Koncert Anety Langerové na mikulovském zámku

Zpěvačka Aneta Langerová společně s doprovodnou kapelou a smyčcovým triem přijede v sobotu 12. prosince do Mikulova a na zámku zahraje svůj koncert Na Radosti 2015.

Tradice vánočních koncertů v Mikulově tak pokračuje a opět se mají fanoušci na co těšit. Lístky na tento jedinečný večer jsou již v prodeji. Koupit si je můžete za 550 korun v Turistickém informačním centru na Náměstí nebo v pokladně kina Koruna v Břeclavi.

„Celé turné je pro mě nádherný zážitek. Jsem obklopena lidmi, se kterými je mi opravdu dobře. Dlouho jsem je hledala a věřím, že naše souznění je na pódiu znát. Stejné souznění panuje i v zákulisí. Každé setkání s fanoušky nás nabíjí neskutečnou energií. Snažíme se tu radost lidem vracet,“ popisuje Aneta.
O tom, že se Anetě a její kapele daří rozdávat radost ve vrchovatých doušcích, svědčí bouřlivý potlesk na závěr vyprodaných koncertů.

Spolu s klavíristou, hudebním skladatelem a producentem Jakubem Zitkem pracovali dva roky na písních, původní hudbě a textech. Pro inspiraci se vydali na Šumavu, kde objevili dnes již zaniklou osadu Na Radosti. To místo jim učarovalo a pomohlo jim přivést na svět desku plnou příběhů. Propracované aranže a osobitý zpěv Anety Langerové předznamenaly úspěch u fanoušků i kritiků.

V anketě Žebřík 2014 Bacardi Music Awards ji fanoušci ocenili jako zpěvačku roku, za album Na Radosti a za píseň Tráva. Ze čtyř nominací na cenu Akademie populární hudby ANDĚL 2014, Czech Music Awards, proměnila všechny v andělské sošky. Na turné Anetu doprovází kapela a smyčcové trio. Vedle písní z nového alba nebudou na koncertě chybět i starší skladby v nových aranžích.
Jitka Sobotková

Ilustrační obrázek

RSS zdroje novinek

Novinky z Mikulova přímo do vaší RSS čtečky. Co je to RSS?

Archiv novinek

Zobrazit fotogalerii