Mikulov

Hlavní stránka > Aktuality > Mikulovská plesová sezóna začíná opět na zámku

Novinky a aktuality

17/12 2015

Mikulovská plesová sezóna začíná opět na zámku

Mikulovskou plesovou sezónu zahájí 30. ledna reprezentační večer, na kterém zatančí profesionálové v latinskoamerickém a moderním tanci a hosté uvidí i show z mýdlových bublin. Večerem provází Petra Eliášová.

O hudební program se i letos opět postará taneční orchestr Fordance Orchestra z Českých Budějovic. Zazní domácí i světové hity v originálních i nových úpravách. Tradičního předtančení se zhostí brněnská taneční skupina DANZA a atraktivní latinskoamerickou show předvedou profesionální tanečníci Kateřina Jančová a Petr Pohlodek. Milovníci cimbálu se mohou těšit na muziku Klaret, která bude hrát po celý večer v zámecké vinárně. Na závěr večera přijde DJ a hosté mohou zbytky energie k tanci vybít při diskotéce.

Letošní ples zpestří bublinář a držitel mnoha světových rekordů Matěj Kodeš, který předvede své fantastické umění z mýdlových bublin. Na programu je i ukázka scénického tance v podání Patrika Mikera z Mikulova a jeho kolegů z pražské taneční konzervatoře. Velmi lákavé budou i výhry v tombole.

Vstupné s místenkou za 600 Kč zahrnuje večeři a slosovatelný kupon. Předprodej lístků začíná 15. prosince v Turistickém informačním centru Mikulov na Náměstí.  Zámecký sál se při plese otevře od čtvrt na osm večer.
(lk)

plakat

Ilustrační obrázek

RSS zdroje novinek

Novinky z Mikulova přímo do vaší RSS čtečky. Co je to RSS?

Archiv novinek

Zobrazit fotogalerii