Mikulov

Hlavní stránka > Aktuality > FC Pálava hlásí: Začíná jarní část sezony

Novinky a aktuality

22/3 2016

FC Pálava hlásí: Začíná jarní část sezony

A je to opět tady, v sobotu 26. března začíná pro FC Pálava Mikulov jarní část sezony 2015/2016.

Po náročné zimní přípravě, kterou absolvovali „muži A“ se můžeme znovu těšit na fotbal v I.A. třídě. Trenér I. Kauer si velmi pochvaluje dotažený přestup M. Křivánka z 1. FC Slovácko a říká k tomu: „Milan je bezesporu výborný hráč a jednou z vůdčích osobností nejen na hřišti, ale i v kabině. O dalších hráčích stále ještě jednáme s mateřskými kluby. Je také nutno podotknout, že z mužstva v zimě odešel na půlroční hostování do Hevlína Marek Pukančík. Jinak zůstává kádr víceméně nezměněn, jen s tím, že se po pauze vrátil Lukáš Stehlík. Po přípravných zápasech vládne v mužstvu spokojenost s předvedenými výkony a hrozí snad jen jediné – aby nebyli hráči příliš ‚namlsaníʻ, vzhledem k tomu, jak se jim v přípravě dařilo. Držte nám palce.“
Ve stejném termínu jako „muži A“ začíná svoji soutěž i dorost, který má za sebou také náročnou přípravu a přípravná utkání dávají naději pro dobré výsledky v soutěži.

2. dubna odstartují jarní část soutěže „muži B“, kteří v rámci zimní přípravy absolvovali soustředění v Luhačovicích, a starší a mladší žáci. Starší žáci budou hájit druhou příčku v krajském přeboru a pokusí se svoji pozici ještě vylepšit. Za zmínku určitě stojí posílení st. žáků R. Bohatým z 1. SC Znojmo. Mladší žáky čeká v krajském přeboru boj o zlepšení současné pozice v tabulce.

Přípravky čeká již tradičně několik turnajů. Chtěli bychom touto cestou poprosit sportovní veřejnost o zapojení se do trenérské práce s dětmi a mládeží, dětí je čím dál více a personální obsazení již nestačí.                                                                                                             
FC Pálava Mikulov

Ilustrační obrázek

RSS zdroje novinek

Novinky z Mikulova přímo do vaší RSS čtečky. Co je to RSS?

Archiv novinek

Zobrazit fotogalerii