Mikulov

Hlavní stránka > Aktuality > INFORMACE – OMEZENÍ PROVOZU MĚSTSKÉHO ÚŘADU

Novinky a aktuality

15/2 2021

INFORMACE – OMEZENÍ PROVOZU MĚSTSKÉHO ÚŘADU

V návaznosti na Usnesení vlády ČR ze dne 14. února 2021 o přijetí krizového opatření se s účinností od 15. 2. 2021 omezuje činnost Městského úřadu Mikulov.

Úřední hodiny:

PONDĚLÍ 8.00 – 17.00 hod.
STŘEDA 8.00 – 17.00 hod.

V době výše uvedených úředních hodin bude otevřen hlavní vchod do budovy úřadu, avšak přístupný bude pouze vestibul. Ve vestibulu bude zřízeno pracoviště koordinátora, jehož úkolem bude zprostředkovávat osobní kontakt s ostatními úředníky, není-li možno věc vyřídit jinak.

Prosíme všechny, aby upřednostnili písemný, elektronický či telefonický kontakt před osobní návštěvou úřadu.

Mimo tuto dobu bude úřad pro veřejnost uzavřen. Pro příjem podání a dalších dokumentů bude sloužit okno podatelny v přízemí budovy.

Podatelna: 519 444 555 e-mail: podatelna@mikulov.cz

Vyřídit si občanský průkaz, cestovní průkaz, řidičský průkaz a změny v registru vozidel bude možné pouze po objednání na webu https://v3.kadlecelektro.cz/obj/index.php?id=51 nebo po telefonické dohodě - občanské průkazy a cestovní doklady: 519 444 668, 519 444 506, řidičské průkazy: 519 444 541 a změny v registru vozidel: 519 444 540.

U ostatních záležitostí v rámci minimalizace pohybu osob doporučujeme taktéž si návštěvu předem telefonicky dohodnout a to buď využitím kontaktů na http://www.mikulov.cz/mesto-mikulov/mestsky-urad/kontakty-a-provozni-doba/ nebo kontaktovat podatelnu. Úředník si v dohodnutý čas pro klienta přijde, odvede do kanceláře a po skončení jednání ho opět vyprovodí k hlavnímu vstupu do přízemí.

Pokud navštívíte úřad, dodržujte prosím povinnost používat ochranné prostředky dýchacích cest (nos, ústa), jako je rouška, respirátor, ústenka, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének a při čekání na vyřízení dodržujte odstupovou vzdálenost 2 m. Dále doporučujeme využít bezkontaktní dávkovače dezinfekce rukou umístěné ve vestibulu.

JUDr. Jiří Večeřa
tajemník

Ilustrační obrázek

RSS zdroje novinek

Novinky z Mikulova přímo do vaší RSS čtečky. Co je to RSS?

Archiv novinek

Zobrazit fotogalerii