Mikulov

Hlavní stránka > Aktuality > Chodníky na ulici Pod Platanem

Novinky a aktuality

12/1 2009

Chodníky na ulici Pod Platanem

Dotaz:

Dobrý den,

rád bych se zeptal, jakým způsobem a kdy budou upraveny chodníky po provedené kabelizaci na ulici Pod Platanem. Po zasypání výkopů byly dlaždice položeny narychlo a nijak zvlášť pečlivě, takže chodníky jsou samá prohlubeň a hrbol, místy s třicentimetrovými spárami mezi dlaždicemi, a po zimě bude jejich stav ještě podstatně horší.

Děkuji za odpověď
Martin Hrabec

Odpověď:

V součastné době ještě probíhá společná investiční akce kabelizace NN,veřejného osvětlení a telefonických rozvodů v ulici Pod Platanem.Tudíž se jedná o koordinaci tří investorů a to E-ON,O2-Telefonika a města Mikulov.Dílo na investici města a to kabelizace veřejného osvětlení nám zatím nebylo předáno.Při kontrolách na místě samém jsem taktéž zjistil nekvalitní práci při dláždění chodníků a na tuto skutečnost jsem důrazně upozornil zhotovitele.
V jarních měsících při předání díla budu vyžadovat kvalitní zadláždění chodníků.
V součastné době se dopracovává rozpočet města pro letošní rok a v rámci nových investicí jsem požádal vedení města o zařazení akce „ Předláždění chodníků v ulici Pod Platanem“ novou zámkovou dlažbou.Pokud tato investiční akce bude zastupitelstvem města schválena bude problém chodníků v ulici Pod Platanem vyřešen.
S pozdravem

Marian Sokolík
odbor regionálního rozvoje a investic

Ilustrační obrázek

RSS zdroje novinek

Novinky z Mikulova přímo do vaší RSS čtečky. Co je to RSS?

Archiv novinek

Zobrazit fotogalerii