Mikulov

Hlavní stránka > Aktuality > Kultura, sport a volný čas

Novinky a aktuality

5/4 2018

Klání ve Slam Poetry poprvé v Národním domě

| Počet komentářů:

V Mikulově se již slam představil na Eurotrialogu nebo v pouliční variantě na loňském ročníku festivalu La Strada. Dne 6.4.2018 od 19h ale soutěžní klání vypukne poprvé v plné parádě, přímo na náměstí ve stylovém prostoru provizorního klubu v bývalém Národním domě.

5/4 2018

Regionální ozvěny Febiofestu opět v Mikulově

| Počet komentářů:

Febiofest míří 10.-12. dubna opět do Městského kina v Mikulově. Současná kinematografie, aktuální témata, filmové skvosty, které potěší nejen filmové fajnšmekry.

5/4 2018

Setkání folklórních souborů pod Taneční horou

| Počet komentářů:

Poslední dubnový víkend se na mikulovském Náměstí potkají folklorní soubory na tradičním Setkání souborů pod taneční horou. Akce se uskuteční souběžně s Mikulovskou přehlídkou vín.

5/4 2018

Na zámku proběhne vernisáž výstavy Škrdlovické sklo

| Počet komentářů:

Regionální muzeum v Mikulově si vás dovoluje pozvat na vernisáž výstavy Škrdlovické sklo, která proběhne 5.4. v 17 hodin ve výstavních sálech na Horním nádvoří.

28/3 2018

Za pomlázkou do Mikulova

| Počet komentářů:

Mikulov zve na velikonoční svátky do města na pětidenní program plný kultury a gastronomie. Opět se zde pořádá řemeslný jarmark a příznivce tradic potěší četná folklorní vystoupení. Turisté jsou vítáni na prohlídkách historických památek a zábava je připravena i pro děti.

22/3 2018

Mikulovská knihovna se tak, jako každý rok, připojuje k 18. ročníku pohádkové Noci s Andersenem.

| Počet komentářů:

Program je připraven již na tento pátek.

21/3 2018

MVS "dílna"bude křtít katalog

| Počet komentářů:

V sobotu 24. března proběhne KŘEST KATALOGU 24. ročníku MVS "DÍLNA" 2017 – CESTA MŮŽE BÝT ŠIRŠÍ NEŽ DELŠÍ. Akce začne v 17 hodin v prostorách Rodinného vinařství Mikulov, Vídeňská 5 a od 18.30 hodin zahraje nejen k poslechu hudební skupina Rosen Trio&.

21/3 2018

Velikonoční Mikulov přinese oslavu tradic a řemesel

| Počet komentářů:

O Velikonocích Mikulov připravil bohatý kulturní program pro celou rodinu. Návštěvníci se mohou těšit na velikonoční jarmark, ochutnávky vín i koncerty různých hudebních žánrů. Turisté jsou vítáni na prohlídkách historických památek a zábava je připravena i pro děti. 

18/3 2018

Zámek v Mikulově poprvé v historii zezelenal. Zařadil se tak mezi světové dominanty

| Počet komentářů:

Tisíce lidí v sobotu slavili Den svatého Patrika. A v tento speciální den se i Mikulov stal světovým. Dominanta mikulovského zámku se zahalila do zelené.

14/3 2018

Zámecké čtení

| Počet komentářů:

V neděli 18. března zveme děti do Nástupního sálu mikulovského zámku, kde jsme pro ně připravili tradiční akci Zámecké čtení.

Novinky e-mailem

Nechte si zasílat novinky přímo do vaší e-mailové schránky.

Ilustrační obrázek

RSS zdroje novinek

Novinky z Mikulova přímo do vaší RSS čtečky. Co je to RSS?

Archiv novinek

Zobrazit fotogalerii