Mikulov

Hlavní stránka > Aktuality > Nejnovější zprávy

Novinky a aktuality

21/3 2019

KŘEST KATALOGU Mikulovského výtvarného sympozia “dílna“ a zahájení výstavy ZA OBZOR

| Počet komentářů:

Dne 30. března 2019 od 17 hodin v prostorách mikulovského zámku bude veřejnosti představen nový katalog Mikulovského výtvarného sympozia “dílna“ s názvem ČTVRTSTOLETÍ a od 18 hodin bude zahájena výstava ZA OBZOR – Čtvrtstoletí Mikulovského výtvarného sympozia “dílna“.

4/3 2019

Zúčastněte se výstavy neprofesionálních výtvarníků Made in Mikulov

| Počet komentářů:

Galerie Efram nabízí účast všem kreativním spoluobčanům na 12. ročníku výstavy neprofesionálních výtvarníků Made in Mikulo

25/2 2019

Pozvánka na odhalení pamětní desky mikulovského malíře Rudolfa Gajdoše

| Počet komentářů:

Jeho dílo je nerozlučně spjato s regionem jižní Moravy a Mikulovem, kde malíř se svou rodinou po většinu života pobýval. Ve svém malířském díle důsledně zmapoval krajinu jižní Moravy, byl také zakládajícím členem pro obnovu mikulovského zámku, jeho dílo a práce jsou pro náš region dodnes ensmírně významné.

25/2 2019

Stolní tenis - pozvánka na rozhodující zápas

| Počet komentářů:

Mikulovští nadšenci stolního tenisu před třemi lety obnovili činnost klubu, který vychoval úspěšné hráče. Během tohoto období se tento oddíl rozrůstal jak o mládež, tak i o navrátilce

19/2 2019

Výstava předního německého výtvarníka Hartmuta Böhma

| Počet komentářů:

Mikulovská Galerie Závodný představí dílo jednoho z nejvlivnějších německých umělců v oblasti konkrétního umění a geometrické abstrakce. Svou tvorbou se již od konce šedesátých let Hartmut Böhm /1938/ aktivně podílel na vývoji mnoha klíčových evropských poválečných hnutí jako byly "Nouvelle Tendence", "Op-Art" a "Konstruktive und Konkrete Kunst".

6/2 2019

Dietrichsteinská hrobka ani zámecké sklepení v zimě nespí

| Počet komentářů:

Turistické informační centrum Mikulov (TIC) nabízí v měsíci únoru a březnu pravidelné prohlídky historickým centrem města a zpřístupnění Dietrichsteinské hrobky.

4/2 2019

25. reprezentační ples města Mikulov byl ve stylu vídeňské opery

| Počet komentářů:

Bezmála tři stovky návštěvníků zaplnilo v sobotu 26. ledna zámecký sál na letošním, již 25. reprezentačním plese města Mikulov.

Ilustrační obrázek

RSS zdroje novinek

Novinky z Mikulova přímo do vaší RSS čtečky. Co je to RSS?

Archiv novinek

Zobrazit fotogalerii