Zde můžete zadat svůj dotaz.
Dotaz:
Odpovídá tady někdo? Psala jsem dotaz ohledně zarostlých chodníků trávou na sídlišti a ještě mi nikdo neodpověděl.
Dotaz:
Dobrý den, marně na městském webu hledám stránku s informacemi, které si občané vyžádali podle zákona 106/1999. Všechny poskytnuté informace by (podle téhož zákona) měly být k dispozici na webových stránkách úřadu. Hledám špatně, nebo marně?
Dotaz:
Vážený pane starosto, resp. místostarosto, v rámci bytové výstavby v lokalitě Bažantnice byly vybudovány chodníky a cesty. Nebudu řešit, zda v určitých místech mají smysl, ale chtěl bych se zeptat, zda se počítá s jejich propojením na stávající chodníky a cesty. Bydlím v ulici U Bažantnice a většina z nás i z ulice U Celnice chodí do města podél rod. domků manželů Kosíkových a Sochůrkových. Před Kosíkovým končí dlážděná vozovka a na ulici Na Hradbách je propojení pouze bahnitým chodníkem.
Po dešti je chůze touto cestou nebezpečná. Kolem nových parcel Bažantnice se vybudovala spousta chodníků, po kterých nikdo nechodí a zarůstají vegetací. Bahnitou cestou mezi ulicemi U Bažantnice a Na Hradbách chodí denně spousta lidí, kteří by také chtěli chodit bez toho, aby se ušpinili nebo zranili. Navíc na tuto cestu navazuje chodník k RD manželů Studénkových.
Ptám se tedy, jestli můžeme v dohledné době počítat s tím, že se dobuduje těch cca 50 metrů chodníku nebo vozovky.
Děkuji za odpověď.
Zde máte odkaz na fotografie po dešti : http://www.ulozto.cz/6522299/cesta-zip
Ing. Pavel Šilinger
U Bažantnice 1551/6
Mikulov
Dotaz:
Dobrý den, jsem návštěvník Vašeho krásného města a prosím o informaci, zda již je znám termín Mikulovského vinobraní 2011. Děkuji a jsem s pozdravem Valíčková Eva e.valicek@seznam.cz
Dotaz:
Dobry den.Jsem obcanem mesta Mikulova zijici v mestkem byte.Rad bych se zeptal okolik se zvedne najemne v mestkych bytech pro rok 2011?Dekuji za odpoved.
Dotaz:
Dobrý den,
zajímalo by mě, jestli má město v plánu opravu příjezdových cest na těchto parcelách. Jedná se o příjezdové prostory do garáží. Hlavně parcely 506/8, kde je silnice opravdu v dosti dezolátním stavu a v zimě nebude možné touto cestou projet. Pokud ano, prosím o přiblížení termínu oprav.
Děkuji PP
Dotaz:
Jak si mohl starosta koupit od města pozemek v Mikulově za 5Kč-m2,na kterém se dá i stavět, když mě a jiným prodal pozemek pod zahrádkami za 10Kč -m2, které jsme musely zušlechtit a pozemky pro stavby prodává min. za 700Kč-m2 ??? Je to jeho předvolební dárek voličům nebo má jako starosta jiná privilegia ? Doufám,že nám odpovíte ? Kasl
Dotaz:
Dobrý den, kde se dá koupit a za kolik Kuchařka národů Podyjí. Děkuji
Otázka:
Tak jsem se projel rodným krajem. A v lokalitě Skalky (Sedlec u Mikulova), někdo oplotil nejlepší úsek hřebenové vyhlídkové cesty. A má tam zřejmě i ovce a ranč. Předpokládám, že je to legální, ale rozhodně to projíždějící (a procházející) turisty naštve, když jim širokou cestu překříží plot.
Dotaz:
Dobrý den pane inženýre Snášel, chtěla bych a nejenom já vědět, zda a kdy bylo Hotelu Golf Garni Vídeňská 54, vydáno povolení o veřejném připojení sousední nemovitosti k silnici a místní komunikaci příslušným správním úřadem dle § 10 odst.4 písm. b, zákona o pozemních komunikací a se souhlasem Policie ČR-DI Břeclav. Zda provedení a umístění odpovídá požadavkům § 12vyhlášky č.104/1997Sb., odst.1)2)3) a platným normám?
Je možné do uvedeného povolení nahlédnout? Dopravní odborníci nám sdělili, že zřízené parkoviště a nájezdy u zmíněného hotelu neodpovídají předpisům ani normě, je to pravda nebo se jen všichni bojíte jeho zastánce p. Kulhavého? Stále nedokončená kolaudace Hotelu je sice věcí neschopného stavebního úřadu, ale vznikají zde stálé problémy s výhledem na přilehlé křižovatce a s parkováním aut hostů na chodníku. Kočárky i chodci musí obcházet auta po silnici, tak jako dnes 7.5.2010 v 11.30hod. Městská policie nemá tolik času provádět stálou kontrolu. Naši policii nezajímá ani to, že si podnikatelé udělali z městských komunikací parkoviště nákladních aut a naši turisté si lámou hlavu jak jezdit po Mikulově. Například na ul. Střelnická parkuje nákladní auto v protisměru už více jak rok, dvě nákladní auta stále parkují na Venušině, Na Hradbách další Avie, no a tak dále. Děkuji V.Kamenárová
Nechte si zasílat novinky přímo do vaší e-mailové schránky.