Mikulov

Hlavní stránka > Aktuality > Pravidla pro komentáře

Pravidla pro komentáře

Pravidla pro komentáře
Vážení občané, po počátečním neomezeném provozu těchto stránek jsme se rozhodli stanovit pravidla pro publikování vašich komentářů. Komentáře slouží především pro vaše připomínky k danému tématu. Pokud se domníváte, že jsou i jiná témata, která by stála za podrobnější rozbor, využijte prosím možnosti zeptat se nás buď e-mailem na otazky@mikulov.cz.

Dodržujte prosím následující pravidla: 

  1. Váš komentář nesmí porušovat právní normy platné v ČR.
  2. Váš komentář nesmí obsahovat vulgární výrazy.
  3. Váš komentář se musí tematicky týkat článku, který komentujete.
  4. Váš komentář nesmí být agresivní nebo obsahovat osobní útoky na třetí osoby.
  5. Váš komentář musí být v dané podobě odeslán pouze jednou, stejné komentáře umísťované k několika článkům jsou nepřípustné.

V případě porušení jednoho či více uvedených pravidel bude váš komentář smazán. V případě opakovaného nebo závažného porušování pravidel mohou naši administrátoři učinit kroky, kterými znemožní komentování příspěvků problémovým osobám.

Obecně se prosím snažte dodržovat pravidla slušného chování a netiquette. Věříme, že v našem městě žijí převážně konstruktivní lidé, kteří uvítají diskuzi s radnicí. Pokud Vás naše komentářová pravidla naopak příliš svazují, můžeme vám pouze doporučit řadu diskusních fór, kde je možné psát bez jakýchkoliv omezení. Naší ambicí je vybudovat solidní komunikační platformu pro radnici a občany.

Ilustrační obrázek

RSS zdroje novinek

Novinky z Mikulova přímo do vaší RSS čtečky. Co je to RSS?

Archiv novinek

Zobrazit fotogalerii