Mikulov

Aktuálně z Mikulova

  • 30/3 2015 Mikulov přivítá jaro a oslaví Velikonoce

    Velikonoční Mikulov od 2. do 6. dubna přichystal bohatý program, v němž nechybí každoroční Hledání velikonočních vajíček ani výroba velikonočních dobrot a dekorací. Město přivítá další řemeslný jarmark a vystoupí řada kapel a folklorních souborů. Konají se i kostýmované prohlídky a výstup křížovou cestou na Svatý kopeček.

  • 26/3 2015 Ohlášení o aplikaci Nurelle, přípravku ohrožujícího včely

    Ohlášení o aplikaci Nurelle, přípravku ohrožujícího včely v lokalitě Kočičí skála - Hladové na úterý 31..3. Ošetřovat se bude řepka ozimá proti krytonoscům, v porostu se nenacházejí kvetoucí rostliny.

  • 26/3 2015 Amfiterátr se dočká odvodnění

    Vedle hloubkové rekonstrukce amfiteátru, která probíhá a bude dokončena do 30. června, začne od 1. dubna také celoplošné odvodnění amfiteátru.

  • Archiv aktualit

Slovo starosty

Milí spoluobčané, vážení hosté,

jaro zavítalo i k nám. Někdo říká, že právě v tento čas je Mikulov a Pálava, která se probouzí ze zimního spánku, nejkrásnější. I když já si myslím, že u nás je nádherně a přívětivě po celý rok.

Různorodost a pestrost akcí, které jsme pro vás v nadcházejících jarních měsících připravili, je barevná stejně jak příroda jarní Pálavy, která láká k návštěvě.
Ať už k nám zavítáte oslavit svátky jara a Velikonoce, přijedete na některý z koštů vín či hudební festival, vydáte se za kulinářskými specialitami nebo po stopách historie, jste u nás vítáni.

Jaro má tisíce podob, stejně jako Mikulov. Tak si ho užijete a vychutnejte!

Diskusní fórum

Podělte se s ostatními o své názory na události ve městě.

Vstup do fóra

Nejčastější dotazy

Najděte informace, které Vás zajímají.


Více informací


Partneři