Mikulov

7 DNÍ

7 DNÍ je občanské sdružení, které působí ve volném čase na Mikulovsku od podzimu 2009. Založili ho mladí vedoucí se zkušenostmi z mnoha různých organizací, aby rozšířili nabídku trávení volného času ve městě nejen pro děti, ale také pro mládež, dospělé i celé rodiny.

Mezi stěžejní akce patří zimní Karneval na sněhu a Zámecké čtení (ve spolupráci s MŠ Zelený ráj), Voříškiáda, Pálení čarodějnic, Večerní hra po Mikulově a brigády pro Pálavu (ve spolupráci s CEV Pálava), pravidelné Dny deskových her a výtvarné dílničky pro veřejnost a další. Akce podporuje Město Mikulov, Mikulovská rozvojová, Regionální muzeum v Mikulově a další organizace.

V létě pořádá 7 DNÍ několik tematických příměstských táborů pro děti od 6 do 12 let (divadelní, sportovní, římanský) a jeden čtrnáctidenní pobytový tábor s motivační hrou pro děti ve věku 7 – 14 let.

V rámci sdružení funguje v současnosti několik zájmových klubů: Klub deskových her, Klub instruktorů, Divadelní skupina „Sedmička“ a Volejbal. Členem se může stát kdokoliv bez omezení věku, kdo souhlasí se stanovami sdružení, podá žádost o členství a uhradí roční členský příspěvek. Více informací o akcích a aktivitách najdete na webových stránkách.

Tým instruktorů a vedoucích, kteří akce pořádají, tvoří skupina dvaceti dobrovolníků od čtrnácti do třiceti let. Sdružení není profesionální organizací a všichni zde působí ve vlastním volném čase bez nároku na odměnu.

Kontakt:

Předseda sdružení: Mgr. Jiřina Drbošalová
Web: www.7dni-mikulov.cz
E-mail: 7dni@7dni-mikulov.cz

Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie
Fotografie Fotografie Fotografie

Prosince 2017

Po
Út
St
Čt
So
Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
RSS kulturního kalendáře

Novinky e-mailem

Nechte si zasílat novinky přímo do vaší e-mailové schránky.