Mikulov

Městské kino

Navštivte nové www stránky kina  WWW.KINO.MIKULOV.CZ

Městské kino se nachází v blízkosti centra. Objekt je využíván k pořádání kulturně společenských akcí během celého roku, například pro koncerty, pořady pro děti, festivaly, přehlídky, divadelní představení a k filmové projekci.

Prosíme návštěvníky kina, aby respektovali začátky promítání!
Vstupenku je možné si rezervovat či zakoupit v předprodeji. Na místě je k prodeji  v pokladně kina hodinu před zahájením projekce.

REZERVACE VSTUPENEK:

ONLINE REZERVACE NA WWW.KINO.MIKULOV.CZ


Mikulovská rozvojová, s.r.o., tel.: 519 324 922  v pracovní době (po-pá od 9.00 do 15.00 hodin), v době promítání +420 702 121 521, kultura@mikulov.cz
Rezervované vstupenky je nutné si vyzvednout půl hodiny před promítáním, jinak se rezervace ruší.

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK:
TIC Mikulov, Náměstí 1, tel.: 519 510 855, tic@mikulov.cz

V ceně vstupenky není zahrnutý poplatek 20 Kč za 3D brýle! Brýle si pak prosím vezměte na každé 3D promítání.

Provozní řád ke stažení zde

Kapacita Městského kina je 176 míst. Je vybaveno komfortními sedadly a novým kvalitním ozvučovacím systémem.

V prosinci 2012 proběhla v městském kině kompletní digitalizace. Vybudování systému 2D vzniklo za finanční podpory Státního fondu ČR pro podporu a rozvoj české kinematografie. Pro zatraktivnění kina se Město Mikulov rozhodlo dobudovat systém 3D, díky němuž mohou návštěvníci získat maximum prožitků z moderních technologií a efektů. Prostorová projekce, v níž postavy vystupují z plátna a dostávají své diváky přímo do dění filmu, je strhujícím zážitkem, zejména u dobrodružných a dokumentárních snímků.

 

Ilustrační obrázek