Mikulov

Architektonické návrhy obnovy Náměstí

Architektonický návrh obnovy Náměstí, Kostelního náměstí, prostoru před Dietrichsteinskou hrobkou a plochy bývalého Dobytčího trhu v Mikulově (PDF - 204,5 MB) Atelier RAW s.r.o.

Architektonický návrh na obnovu centra města a jeho přilehlých částí s přihlédnutím k historickému řešení jednotlivých prostor (PDF - 57,8 MB) Archstudio, s.r.o.

MIKULOV - OBNOVA CENTRA MĚSTA (PDF - 142,1 MB) Kuba & Pilař architekti s.r.o.

Architektonický návrh na obnovu centra města a jeho přilehlých částí s přihlédnutím k historickému řešení jednotlivých prostor (PDF - 54,9 MB) desk architekti s.r.o.

Informace ke stažení souborů:

Tyto soubory ve formátu PDF jsou poměrně obsáhlé a je potřeba počítat s tím, že jejich stahování může být časově náročnější. Z toho důvodu doporučujeme dokumenty nejdříve stáhnout a uložit na počítač. Následné prohlížení je již bezproblémové.

PDF je otevřeným standardem a je snadno přenositelný (jeho reprodukce je nezávislá na použitém softwaru i hardwaru). Soubor typu PDF může obsahovat text i obrázky, přičemž tento formát zajišťuje, že se libovolný dokument na všech zařízeních zobrazí stejně. Existují volně dostupné prohlížeče pro mnoho platforem, nejznámějším je oficiální prohlížeč mateřské firmy Adobe Reader.