Mikulov

Startseite > Neuigkeiten > Pálavské vinobraní Vaším objektivem – fotosoutěž s Aqualandem Moravia

Novinky a aktuality

22/9 2014

Pálavské vinobraní Vaším objektivem – fotosoutěž s Aqualandem Moravia

Fotografovali jste letos v Mikulově na Pálavském vinobraní? Jsou vaše snímky vtipné, zachycují atmosféru, jsou kompozičně zajímavé a mají nápad? Přihlaste se s nimi do fotosoutěže!

Fotografie bude hodnotit porota složená z profesionálních fotografů a autoři tří nejlepších snímků obdrží hodnotné ceny. Výherci získají volné vstupenky do zábavního centra AQUALANDU MORAVIA s možností využití také Forum Romanum Wellnes. Výhry budou doplněny o zajímavé ceny v podobě vína či poukazů na permanentku na Pálavské vinobraní 2015. Vybrané fotografie navíc město Mikulov představí příští rok veřejnosti během doprovodné výstavy.

Fotografie je možné zasílat prostřednictvím jednoduchého elektronického formuláře, který naleznete na http://www.palavske-vinobrani.cz/o-akci/fotosoutez. Účastníci soutěže musí být starší osmnácti let, jeden člověk může přihlásit maximálně tři snímky, a to ve formátu JPG. Datová podoba snímků musí mít přitom minimální rozměr A4 při rozlišení alespoň 300 DPI.

Soutěžící navíc poskytuje organizátorovi nevýhradní licenci k užití fotografií k propagaci organizátora, soutěže a akce samotné, a to bez nároku na honorář a bez časového a teritoriálního omezení. Uzávěrka soutěže je 30. 9. 2014. Výherci budou kontaktováni organizátory, výsledky soutěže budou oznámeny i na webu www.palavske-vinobrani.cz.
(lk)

Beispielbild

RSS-Feeds vom Server Mikulov.cz

Alle Neuigkeiten von der Website der Stadt Mikulov Was ist RSS?

Archiv novinek

Zur Fotogalerie