Mikulov

Startseite > Neuigkeiten > Michal Horáček se svými hosty přijede do Mikulova. Koncert je již vyprodaný.

Novinky a aktuality

15/12 2014

Michal Horáček se svými hosty přijede do Mikulova. Koncert je již vyprodaný.

Vánoční koncert Michala Horáčka a jeho hostů v Mikulově je již několik týdnů vyprodaný. V sobotu 20. prosince vystoupí se zpěváky Lenkou Novou a Františkem Segrado od půl osmé večer v Městském kině.

Speciální vánoční koncert pro Mikulov vychází z hudebního recitálu „Mezi námi“, který se stal hudební událostí letošního roku. V samotném představení bude Michal Horáček účinkovat v roli vypravěče, uvede svou poezii, prolne ji s historkami a básněmi, které souvisejí s jeho jednotlivými hudebními projekty. Během devadesátiminutového pořadu spojí své improvizované úvahy o nadčasových i právě aktuálních tématech s písněmi interpretovanými Lenkou Novou, bývalá vokalistka kapely Laura a její tygři, a rodákem z Valašska a Františkem Segrado, jemuž před pár týdny vyšlo debutantské album a je jedním z nejprodávanějších v České republice.

Celý večer je koncipován na tři části. „V jedné představí Michal Horáček spolupráci se skladatelem Petrem Hapkou, v další svůj úspěšný recitál Kudykam a autorský projekt Český kalendář. A v neposlední řadě také poslední projekt, a to sólový debut šedesátiletého Františka Segrado. Představení je tak trochu v semaforském stylu, kdy jsou všichni účastníci neustále na pódiu,“ prozradil producent Michal Pekárek.
(js)

Beispielbild

RSS-Feeds vom Server Mikulov.cz

Alle Neuigkeiten von der Website der Stadt Mikulov Was ist RSS?

Archiv novinek

Zur Fotogalerie