Mikulov

Startseite > Neuigkeiten > Divadelní představení - vstupenky stále v prodeji

Novinky a aktuality

22/3 2016

Divadelní představení - vstupenky stále v prodeji

Do Mikulova opět zavítá Divadlo Radka Brzobohatého s komedií maďarského autora Zoltána Egressyho Postaven(i)í mimo hru.  Společnost Mikulovská rozvojová na ni zve všechny příznivce současného divadla ve čtvrtek 24. března od 19 hodin do sálu městského kina. 

Jedná se o autorovu horkou novinku, která se odehrává ve fotbalové šatně během ligového zápasu, kde rozhodčí nejsou jen rozhodčí, ale především lidmi, kteří si spolu s dresy, píšťalkou či kartami přinášejí také vlastní mindráky a smutky, jež jsou mnohdy ještě smutnější a absurdnější než samo fotbalové šílenství.

Skrze fotbal se autor snažil s lehkou melancholií a přitom i s notnou dávkou sarkastického humoru, popsat divákům svět, ve kterém každý „kope do toho svého  míče“.

V tomto představení o fotbalu, kamarádství a lásce k jedné ženě uvidíte Romana Štolpu, Miroslava Hraběte a Petra Semeráda. Hudba je opět z dílny Ondřeje Brzobohatého.

Cena vstupenky v předprodeji je 350 Kč, na místě pak 400 Kč. Předprodej lístků zajišťuje Turistické informační centrum v Mikulově, Náměstí 1, tel. 519 510 855.
(lk)

Beispielbild

RSS-Feeds vom Server Mikulov.cz

Alle Neuigkeiten von der Website der Stadt Mikulov Was ist RSS?

Archiv novinek

Zur Fotogalerie