Mikulov

Startseite > Neuigkeiten > Velikonoční Mikulov - letos ONLINE

Novinky a aktuality

24/3 2021

Velikonoční Mikulov - letos ONLINE

 Letošní Velikonoční Mikulov se přesune do virtuálního prostředí na Facebooku a Youtube.

 Přidejte se k oficiální události "Velikonoční Mikulov 2021" na Facebooku zde: https://www.facebook.com/events/892478278270593 a nenechte si ujít bohatý program.

I letošní Velikonoce strávíme s nejvyšší pravděpodobností v "lockdownu". 
Proto si pro vás Město Mikulov a Mikulovská rozvojová připravili jednodenní program z pohodlí vašich domovů. 

V neděli 4. dubna se můžete na Facebooku v události "Velikonoční Mikulov 2021" těšit na vystoupení cimbálových muzik, divadelní pohádku pro děti, video jak si upéct velikonočního beránka pod vedením známého šéfkuchaře, nabídku vín na velikonoční stůl, rozhovor s panem proboštem Pacnerem a další zajímavý program. Pokud si nechcete nechat tuto online událost ujít, stačí, když se přidáte k události! Klikněte na "Zúčastním se" a v neděli 4. dubna vám nic neuteče, na videa se můžete podívat kdykoliv zpětně. Odkaz na událost: https://www.facebook.com/events/892478278270593

Osobní kontakt nám sice chybí, ale Velikonoce si letos vzít rozhodně nenecháme! Těšíme se na vás! A doufáme, že příští rok už se potkáme v ulicích našeho malebného města Mikulov.

Pokud nemáte facebook, podívejte se na profil Youtube - Město Mikulov dne 4.4. v pozdějších hodinách, nahrajeme zde záznam.

Beispielbild

RSS-Feeds vom Server Mikulov.cz

Alle Neuigkeiten von der Website der Stadt Mikulov Was ist RSS?

Archiv novinek

Zur Fotogalerie