Mikulov

Homepage > News > Vyznavačům hiphopu déšť nevadil

Novinky a aktuality

10/8 2010

Vyznavačům hiphopu déšť nevadil

Druhý ročník Hip Hop Night se navzdory nepřízni počasí opět vydařil.

„Vloni přišlo pět set lidí, letos sice jenom dvě stě, ale to v tomto počasí považujeme za úspěch,“ uvedla produkční akce Ludmila Marcinčáková. Na začátku v osm hodin večer sice vydatně pršelo, přesto se rozbahněný amfiteátr pod Turoldem plnil promoklými fanoušky hiphopu, rapu, beatboxu a breakdance.

 „Kotel“ pod pódiem dostaly do varu formace DeFuckTo ze Zlína, mikulovští Con-flictT a Elnino s DJs Chocolatic. Příznivci beatboxu si vychutnali DEMO a Z-MANa. Hitem večera byli provokativní pražští SuperCrooo, kteří si ve svém projevu opravdu neberou servítky.

Breakdance v podání mikulovských One day B-boys na mokrém pódiu hraničil se zahráváním si se zdravím tanečníků. Nezranil se ale nikdo, naopak kluci předvedli perfektní kreace a triky.

V soutěži Freestyle&beatbox battle o tisíc korun předvedlo své umění šest soutěžících. Hodnocení bylo měřeno ohlasem publika, které vybralo za vítěze mikulovského borce Z-MANa. Ostatní však také neodešli s prázdnou a odnesli si permanentku na Pálavské vinobraní.
(dk)

Ilustrační obrázek
Foto: Daniel Kamenár

Více fotografií zde.

Sample image

RSS news from Mikulov.ct

All news from Mikulov. What is RSS?

Archiv novinek

Show photo gallery