Mikulov

Homepage > News > Tibor Sulima se stal juniorským vítězem Aminostar Natural Cupu 2010

Novinky a aktuality

1/11 2010

Tibor Sulima se stal juniorským vítězem Aminostar Natural Cupu 2010

V sobotu 30. října se v mikulovském kině konal šestý ročník mezinárodní soutěže v naturální kulturistice mužů a fitness žen.

Závodník mikulovského oddílu Arnold’s Gym Tibor Sulima obhájil loňské vítězství v kategorii juniorů a v kategorii mužů do 180 cm skončil druhý.

V naturální kulturistice svalovci soutěžili v sedmi kategoriích a soutěž fitness žen měla kategorie tři. Pětičlenná odborná porota hodnotila postavu – svalový rozvoj a volné sestavy naturálních kulturistů. Ve fitness žen porota hodnotila kromě symetrie postavy také promenádu v plavkách, společenských šatech a volné sestavy. V naturální kulturistice se utkalo celkem čtyřicet dva borců a ve fitness žen soutěžilo dvacet čtyři sportovkyň nejen z České republiky, ale také Slovenska, Maďarska, Itálie, Německa a dalších zemí.

„Soutěž se mi opravdu líbí. Hned jak budu moci, začnu trénovat a příští rok vás přijdu porazit,“ vtipkoval starosta Mikulova Rostislav Koštial se svalovci při předávání cen. Program finále soutěže zpestřila ukázka bojových sportů a diváci ocenili také nápadité volné sestavy závodníků.

Ilustrační obrázek
Ilustrační obrázek
Foto: Daniel Kamenár

Sample image

RSS news from Mikulov.ct

All news from Mikulov. What is RSS?

Archiv novinek

Show photo gallery