Mikulov

Homepage > News > Aktualizace databáze služeb v cestovním ruchu a turistických cílů

Novinky a aktuality

23/11 2010

Aktualizace databáze služeb v cestovním ruchu a turistických cílů

Turistické informační centrum Mikulov aktualizuje databázi služeb v cestovním ruchu v turistické oblasti Mikulovsko na turistickou sezónu 2011.

V současné době Turistické informační centrum Mikulov aktualizuje databázi služeb v cestovním ruchu v turistické oblasti Mikulovsko. Aktualizace databáze je součástí výstupu projektu „Mikulovsko – profesionální partner v cestovním ruchu“. Získané informace budou podkladem pro doplnění centrální databáze služeb v cestovním ruchu, připravovaných tiskovin a aktualizaci webových portálů na turistickou sezónu 2011.
Žádáme poskytovatele služeb v cestovním ruchu (provozovatele ubytovacích a stravovacích zařízení, turistických cílů, půjčoven, opraven a úschoven kol, vinoték, vinných sklepů, vinařství, sportovních a wellness zařízení aj.) o sdělení případných změn v kontaktních údajích, rozsahu služeb a jejich cenách, popř. novinkách, aby kontaktovali Turistické informační centrum Mikulov, Náměstí 1, 692 01 Mikulov, tel./fax: 519 510 855, 724 987 900, e-mail: tic@mikulov.cz, info@infomikulov.cz.
Uzávěrka sběru dat je stanovena na 10.12.2010.

Tisková zpráva_Aktualizace databáze služeb v cestovním ruchu a turistických cílů_zde k nahlédnutí

Sample image

RSS news from Mikulov.ct

All news from Mikulov. What is RSS?

Archiv novinek

Show photo gallery