Mikulov

Homepage > News > Jezdecké závody na ČT4 Sport

Novinky a aktuality

27/7 2011

Jezdecké závody na ČT4 Sport

Jezdecký klub Mikulov spolupořádal uplynulý víkend Mistrovství České republiky ve vytrvalostních dostizích. Záznam ze soutěže odvysílá už tuto sobotu ve 14:25 program ČT4 Sport.

Endurance Mikulov 2011

Titul mistryně České republiky si z Mikulova odvezly Barbora a Karolína Pflugová.
Barbora Pflugová na koni Ahmed ovládla seniorskou kategorii na trati dlouhé 90 km a juniorského mistra republiky v Mikulově vybojovala Karolína Pflugová s koněm Karsen 1. Trať pro juniory měřila 80 kilometrů. 1. vícemistryní v seniorech se stala Pavlína Pflugová na koni Split, 2. vícemistryní je Kateřina Kyselá s klisnou Poesia. V juniorské kategorii se 1. vícemistryní stala Markéta Terberová na koni Silván 1, 2. vícemistryně je Tereza Hrubá s koněm Wint.

Vytrvalost si vyzkoušela na třicetikilometrové trati pro hobby soutěž také mikulovská jezdkyně Alena Komárková na koni Amor. Ačkoli se netešila rozsáhlé technické podpoře zázemí ostatních soupeřů, dokázala na trati "dotáhnout" dva své soupeře a umístit se na šestém místě. Jak sama uvedla, časovou ztrátu získala především při čekání na veterinární kontrolu, protože si nemohla zkontrolovat, jestli ji může nastoupit, tedy jestli má její kůň tepovou frekvenci na povolené úrovni a tak jeho odpočinku možná věnovala více času, než bylo potřeba. Příští rok má od nás slíbeného veterináře.

Pořadateli závodů byly Jezdecký klub Mikulov a Mikyfarm Zábřeh - stáj Kyselý. Všichni doufáme, že se nám je podařilo připravit co nejlépe a že jezdci byli s jejich průběhem spokojení. Výsledky uveřejníme, jen co nám budou doručeny. Zatím si můžete prohlédnout malou fotogalerii na rajče.net . Nejúplnější informace naleznete samozřejmě na webových stránkách vytrvalosti www.vytrvalost.com.

Generálním partnerem soutěže bylo novosedelské vinařství VINOFOL.

Díky patří také městu Mikulov a Jihomoravskému kraji - obě tyto instituce uspořádání závodů finančně podpořily a bez jejich pomoci bychom akci nemohli uspořádat.

Převzato z www.jkmikulov.cz

Sample image

RSS news from Mikulov.ct

All news from Mikulov. What is RSS?

Archiv novinek

Show photo gallery