Mikulov

Homepage > News > Sedmidenní jarní prázdniny

Novinky a aktuality

16/2 2012

Sedmidenní jarní prázdniny

V termínu jarních prázdniny od 6. do 11. února probíhaly denně v Mikulově zábavné aktivity pro děti ve školním a předškolním věku, které připravili instruktoři o. s. 7 DNÍ.

Ilustrační obrázekV pondělí se konaly keramické dílničky se Šárkou, kam přišli tři účastníci. Úterní Gorka morka, sportovní hra pro více hráčů, se kvůli špatnému počasí neodehrála. Středa byla úspěšnější s ubrouskovou technikou na textil, kam se ji přišly s Ájou naučit opět tři děti. Čtvrteční výlet po okolí se i navzdory nízké účasti uskutečnil a Lenka s Davidem a jedním nebojácným turistou vyrazili směr Palava. Pátek se se sádrovými maskami na obličej a výrobou kostýmů podařil nejvíce. Z osmi účastníků si každý vyrobil jednu masku a i přes nedostatek času byly zhotoveny doplňky k sobotnímu Ledovému karnevalu. Na tuto pomyslnou tečku za jarními prázdninami dorazilo do mateřské školky Zelený ráj dvanáct dětí a sedm dospělých v maskách.

Ledový karneval byl letos opravdu ledový, přesto Mrazíkovi, Nastěnce, Ledové královně a všem ostatním dospělým, kteří dětem připravili tance, hry i buchtičky a odměny, svítilo alespoň sluníčko. Gratulujeme nejhezčím maskám: na prvním místě Makové panence Julii a jejímu bráškovi Motýlu Emanuelovi Kryštůfkovi, na druhém místě malému Šášovi Leonardovi a na třetím místě Semaforu Pavlíkovi. Krásné a oceněné ale byly všechny masky. Na závěr můžeme říct, že letošní zmrzlé jarní prázdniny jsme si opravdu užili! Jestli chcete vidět fotky, navštivte galerii na www.7dni-mikulov.cz .
(7 DNÍ)
Foto: archiv 7 DNÍ

Ilustrační obrázek

Sample image

RSS news from Mikulov.ct

All news from Mikulov. What is RSS?

Archiv novinek

Show photo gallery