Mikulov

Homepage > News > Jak se bavily děti na Domečku

Novinky a aktuality

5/3 2012

Jak se bavily děti na Domečku

Dům dětí a mládeže v Mikulově nezahálí. Každý měsíc pořádá hned několik akcí, ani únor nebyl výjimkou. Jaká byla zábavná hra Rande a Maškarní karneval?

Zábavná soutěž Rande
Kdo měl odvahu vyzkoušet si něco nového, pobavit se a zasoutěžit si, přišel ve středu 22. února na DDM. V zábavné soutěži Rande se nakonec sešlo šest párů. Účastníci soutěže plnili různé úkoly, jako například krmení partnera brčkem, praskání balónků ve dvojici, hledání Romea a Julie a nakonec to nejtěžší, co mají dvojice společného. Pro vítěznou dvojici byla odměnou "Romantická večeře pro dva", která se nakonec proměnila v konzumaci pizzy, na kterou vítězná dvojice pozvala i své soupeře.
Tak zase příště!
(ddm)
Fotogalerie ZDE.

Maškarní karneval

Tradiční maškarní karneval DDM Mikulov se letos konal v sobotu 25. února v zámeckém sále. Dvouhodinovou show moderoval kouzelník Jirka Hadaš, který společně s klauny Jájou a Pájou bavil děti soutěžemi a tancem. Přes 150 dětí, převlečených za různé pohádkové a filmové postavy, jako například Fiona, Beruška, rytíři, víly, princezny, Pat a Mat, indiáni, kovbojové, pejskové, kočičky, šašci a další kouzelné bytosti si maškarní karneval opravdu užili.
Poděkování patří sponzorům Mikro Traiding, Gebauer a Griller Kabeltechnik s.r.o. a Město Mikulov.
(ddm)
Fotogalerie ZDE.

Sample image

RSS news from Mikulov.ct

All news from Mikulov. What is RSS?

Archiv novinek

Show photo gallery