Mikulov

Homepage > News > Pálavské vinobraní

Novinky a aktuality

4/9 2012

Pálavské vinobraní

dopravní omezení v centru města

 

Vážení obyvatelé města, milí návštěvníci,

v souvislosti s konáním Pálavského vinobraní ve dnech 7.-9. 9. 2012 si Vás dovolujeme upozornit na změny v dopravě, které se mohou dotknout i Vás. Uvědomujeme si, že každé omezení s sebou přináší komplikace, z organizačních důvodů a zdárného konání akce jsou však tato opatření nezbytná.

Střed města bude uzavřen od pátku 7. září, 13 hodin do neděle 9. září, 18 hodin. Omezení se bude týkat ulic: Vinohrady, Lidická, Na Jámě, Střelnická, Kozí Hrádek, Česká, Vrchlického a Kapucínská. Částečně pak budou uzavřeny ulice Pavlovská (od křižovatky se Školní po Náměstí), ulice Svobody (od Náměstí po zastávku MHD), Brněnská (od Náměstí po křižovatku Na Jámě), Alfonse Muchy (od Náměstí po křižovatku Vídeňská). Dočasný zákaz vjezdu bude platit pro všechna vozidla vyjma tamních obyvatel a automobilů se speciálním volným vjezdem.

Další dočasné změny ve stávající dopravě se budou týkat ulice Mlýnská, která bude průjezdná pouze v jednom směru, a to od ulice Česká; ulice Na Jámě pak bude jednosměrná od křižovatky Na Jámě x Střelnická až po ulici Brněnská, a to ve směru k Náměstí.

Od pátku 7. září od 8. hodiny budou zcela uzavřeny ulice Kapucínská, Vrchlického, Náměstí a Kostelní náměstí. Pro občany těchto ulic budou vyčleněny zvláštní parkovací plochy, které mohou po celou dobu akce zdarma využívat. Tato parkoviště vzniknou před Domem dětí a mládeže na Vrchlického ulici, pod bývalou budovou České spořitelny, na ulici Česká naproti České poště (v současné době placené parkoviště) a na ulici mezi Domem zdraví a Odborným učilištěm, učilištěm a praktickou školou (býv. zemědělská škola).


Pro návštěvníky akce budou připravena tři záchytná parkoviště. Plocha se stovkou parkovacích míst v areálu bývalých kasáren v Dukelské ulici, další parkoviště bude k dispozici v ulici K Vápence (hotel Maroli) a nově bude zpřístupněn prostor na ulici Brněnské.


Návštěvníci i obyvatelé města mohou využít bezplatné autobusové dopravy, která propojí všechny místa dění.


Více informací na www.palavske-vinobrani.cz

Sample image

RSS news from Mikulov.ct

All news from Mikulov. What is RSS?

Archiv novinek

Show photo gallery