Mikulov

Homepage > News > Pudingové hody našich babiček v Eat Art Gallery

Novinky a aktuality

7/3 2014

Pudingové hody našich babiček v Eat Art Gallery

Zájemci o kulinářské umění si pod vedením Jitky Plesz připraví něco dobrého, na čemž si poté také pochutnají.

Pokud chcete nechat přenést svoji chuť zpět na přelom 18. a 19. století, tak určitě navštivte EAT ART GALLERY v Mikulově.

Majitelka a tamní šéfkuchařka Jitka Plesz se nechává v březnu inspirovat prastarými recepty a připravuje víkendovou řadu workshopů na téma „Pudingové hody našich babiček“. První z nich se uskuteční v sobotu 8. a v neděli 9. března, vždy od 10.30 do 13.00 hodin.

Tento workshop účastníkům pomůže objevit kouzlo vaření dřívější doby a seznámit se s pestrostí potravin používaných při přípravě pudingů a jejich různorodostí, bohatostí forem, skvělé chuti a v neposlední řadě i krásného stolování tehdejší doby. Málo kdo ví, že většina zapomenutých receptur na pudingy byla zaměřena na lehce dostupné suroviny zejména zeleninu.

Pudingové dobrůtky si můžete ve workshopu připravit ještě o víkendu 15.–16. 3. 2014 opět od 10.30 do 13.00 hodin. Vzhledem k omezené kapacitě je nutná rezervace na info@eatartgallery.eu nebo na tel.: 724 900 204. Cena workshopu je 150 Kč. Konzumace není v ceně.
(lk)

Sample image

RSS news from Mikulov.ct

All news from Mikulov. What is RSS?

Archiv novinek

Show photo gallery