Mikulov

Homepage > News > Léčivé divadlo Gabriely Filippi se dotkne srdcí

Novinky a aktuality

14/3 2014

Léčivé divadlo Gabriely Filippi se dotkne srdcí

Do Mikulova poprvé zavítá Léčivé divadlo Gabriely Filippi. Se svým jedinečným programem Andělé v mém srdci vystoupí o velikonoční sobotě 19. dubna od 19 hodin v Městském kině.

Léčivé divadlo se s láskou a humorem zaobírá otázkou, proč jsme tady, a inspiruje nás při hledání našeho místa v životě. „V běžném životě jsme obklopeni civilizačními formami a zahlceni povinnostmi. V Léčivém divadle máme možnost se na chvíli zastavit a znovu nalézt sami sebe,“ říká autorka Gabriela Filippi.

Andělé v mém srdci jsou prvním monodramatem, ve kterém herečka vypráví skutečné příběhy žen, které od dětství komunikují s anděly a duchy zemřelých. „Skrze jejich dar můžeme nahlédnout do světa, který nás obklopuje, ale většině očí je neviditelný. Přesto máme každý své andělské pomocníky a ochránce, kteří čekají na naše zavolání, na naši prosbu o radu či pomoc. Stačí je jen požádat,“ říká herečka, pro níž byla velkou inspirací kniha Andělé v mých vlasech irské mystičky Lorny Byrne.

Divadelní hra Andělé v mém srdci je prostý, křehký a milý příběh, který se dotkne srdcí všech lidí. Toto monodrama je více než jen představením. Prostřednictvím emocionální cesty otevírá lidská srdce a vede k transformaci vědomí. „A anděly se to při představení jen hemží – i když jsou většině lidí zatím neviditelní…,“ říká Gabriela Filippi.
Ve druhé části představení, kdy mnohdy dojde i na dotazy diváků, bude hostem Pavel Karoch. Společně s Gabrielou už léta tvoří manželský pár a spojuje je i zájem o mystiku výtvarného umění a partnerských vztahů. Pavel Karoch je mj. také fotbalový expert České televize.

Předprodej vstupenek je v Turistickém informačním centru na Náměstí. Cena vstupenky v předprodeji 200 korun, na místě pak 250 korun.
(js)

Sample image

RSS news from Mikulov.ct

All news from Mikulov. What is RSS?

Archiv novinek

Show photo gallery