Mikulov

Homepage > News > Mikulovští mladší žáci ovládli „ZIMNÍ HALOVOU LIGU“ v Ivančicích

Novinky a aktuality

19/3 2014

Mikulovští mladší žáci ovládli „ZIMNÍ HALOVOU LIGU“ v Ivančicích

Pálava odehrála velmi dlouhý a kvalitně obsazený turnaj v Ivančicích. Z patnácti utkání základní části skončila druhá za Zbrojovkou Brno. Poté byly týmy rozděleny do čtvrtfinálových skupin, svoji skupinu naši reprezentanti vyhráli. Své soupeře zdolali s celkovým skóre 16:4, po výsledcích: Mikulov – Židenice 6:3, Mikulov – Líšeň 6:0 a Mikulov – Mediánky 4:1.

Těmito krásnými výsledky si mikulovští zajistili postup do semifinále, kde narazili na domácí Ivančice, které odešly s vysokou porážkou 8:2. Další semifinálová utkání: Sparta Brno – Mikulov 5:5, Mikulov – Tatran Kohoutovice 5:3. Poté už nezbývalo nic jiného, než se skóre 18:10 a devíti body postoupit do finálové čtyřky.

Finálová utkání se nám velmi vydařila, jelikož jsme porazili všechny účastníky tohoto finále a v rozhodujícím utkání o první příčku porazili naši kluci Moravskou Slávii vysoko 4:1. Tento výsledek nám zajistil celkové 1. místo před Spartou Brno, Moravskou Slávií Brno a Zbrojovkou Brno.

Trenéři Rostislav Růžička a Michal Bělský k tomu uvedli: „Jsme rádi, že se kluci na tomto kvalitním turnaji neztratili a ukázali, že umějí hrát fotbal i s takovými týmy jako jsou Zbrojovka, Sparta Brno, Vyškov, Znojmo atd.
Výsledky ukázaly, že naše vítězství nebylo náhodné. Ze dvaceti čtyř zápasů jsme pouze jednou prohráli a dvakrát remizovali, což znamená jednadvacet vítězství s celkovým skóre 148 vstřelených branek a pouze 42 jsme obdrželi. Krásných 65 bodů, které kluci vybojovali, nám zajistilo vítězství turnaje“.

Trenér Růžička dále pokračoval: „touto cestou bych chtěl poděkovat všem klukům, co dokázali při reprezentaci klubu a města Mikulova, rodičům za podporu a povzbuzování celého týmu při utkáních.
Mikulov reprezentovali: Bartl, Paprstka, Navrátil, Šmíd, Růžička, Kalina, Huserek, Radakovič, Kališ Marek, Souchop, Kališ Martin, Sobotka a Žůrek.

O branky se postarali: Kališ, Souchop, Kalina, Růžička, Šmíd, Radakovič a Navrátil s Huserkem.
Tímto bych chtěl pozvat příznivce mládežnického fotbalu na první mistrovské utkání, kdy Mikulov začíná doma 5.dubna 2014 v 10.45 hod. s Rajhradem.
Rostislav Růžička, trenér

Ilustrační obrázek
Foto: FC Pálava

Sample image

RSS news from Mikulov.ct

All news from Mikulov. What is RSS?

Archiv novinek

Show photo gallery