Mikulov

Homepage > News > Pozvánka na Pálavský pohár

Novinky a aktuality

29/4 2014

Pozvánka na Pálavský pohár

Fotbalový turnaj se koná 1. a 2. května na místním stadiónu FC Pálava Mikulov.

Turnaj se bude konat v Mikulově na fotbalovém stadiónu ve čtvrtek 1. a v pátek 2. května. První den se začíná hrát v 9.00 hodin s tím, že slavnostní zahájení za přítomnosti starosty Rostislava Koštiala a prezidenta klubu ing. Miroslava Volaříka bude o přestávce mezi 10.53 - 11.15 hod. Dvacet týmů bude hrát první den ve dvou kvalifikačních skupinách.

V A skupině bude:
Zbrojovka Brno, Bohemians 1905, MŠK Povážská Bystrica, FA Tábor, 1. FC Slovácko, RSM Hodonín, Baník Ostrava, FC Galanta, MFK Vyškov a AS Trenčín.
V B skupině pak:
Slovan Bratislava, Dukla Banská Bystrica, FC Velké Meziříčí, SFC Opava, Pálava Mikulov, DAC Dunajská Streda, Vysočina Jihlava, MFK Frýdek-Místek, NK AHA EMMI Bistrica (Slovinsko) a FK Pardubice.

Prvních pět týmů z každé skupiny bude zařazeno pro další den do Zlaté skupiny a zbývající do Stříbrné skupiny, ve kterých budou hrát taktéž každý s každým o konečné umístnění.

Čeká nás dva dny tuhých, urputných bojů, které budou klást vysoké nároky na všechny zúčastněné.

Zveme všechny příznivce mládežnické kopané na stadion FC Pálava Mikulov, přijďte povzbudit hráče, podívat se jak jim to jde a přitom se občerstvit a pobavit hrou.
Jaroslav Smečka

Sample image

RSS news from Mikulov.ct

All news from Mikulov. What is RSS?

Archiv novinek

Show photo gallery