Mikulov

Homepage > News > Pátá mikulovská Voříškiáda je za dveřmi

Novinky a aktuality

12/5 2014

Pátá mikulovská Voříškiáda je za dveřmi

Všichni příznivci pejsků bez průkazu původu se mohou těšit a připravovat své čtyřnohé kamarády na neděli 18. května.

Na mikulovském amfiteátru proběhne již pátý ročník Voříškiády. Vše vypukne ve 14 hodin. „Diváci i soutěžící se rozhodně mají na co těšit. Letos nás čeká velmi zajímavý program, budou zde ukázky policie ČR i spousta ukázek cvičení a psích sportů v provedení agility klubu Flying Paw Sedlec,“ pozvala Jiřina Falková.

Pro vítěze soutěže jsou připraveny poháry a další zajímavé ceny. Tradiční bude disciplína „3P“ – promenáda s pejskem, poslušnost a překážkový běh. „Páníčci se svými čtyřnohými kamarády jistě opět nezklamou a předvedou nejrůznější fígle, které je naučili,“ věří Jiřina Falková. Diváci budou volit také svého favorita v soutěži psí sympaťák.

Všichni majitelé psů, kteří se chtějí účastnit soutěže, se mohou registrovat přímo na místě ve 14 hodin. Registrační poplatek za soutěžního pejska je 30 Kč, s sebou musí mít majitel také očkovací průkaz s očkováním proti vzteklině, které nesmí být mladší třiceti dnů. Veterinární dozor zajistí ordinace MVDr. Jiřího Krabičky. Akci pořádá spolek 7 DNÍ, více informací na tel. čísle 721 856 920.
(js)

Sample image

RSS news from Mikulov.ct

All news from Mikulov. What is RSS?

Archiv novinek

Show photo gallery