Mikulov

Homepage > News > Michal Horáček se svými hosty přijede do Mikulova. Koncert je již vyprodaný.

Novinky a aktuality

15/12 2014

Michal Horáček se svými hosty přijede do Mikulova. Koncert je již vyprodaný.

Vánoční koncert Michala Horáčka a jeho hostů v Mikulově je již několik týdnů vyprodaný. V sobotu 20. prosince vystoupí se zpěváky Lenkou Novou a Františkem Segrado od půl osmé večer v Městském kině.

Speciální vánoční koncert pro Mikulov vychází z hudebního recitálu „Mezi námi“, který se stal hudební událostí letošního roku. V samotném představení bude Michal Horáček účinkovat v roli vypravěče, uvede svou poezii, prolne ji s historkami a básněmi, které souvisejí s jeho jednotlivými hudebními projekty. Během devadesátiminutového pořadu spojí své improvizované úvahy o nadčasových i právě aktuálních tématech s písněmi interpretovanými Lenkou Novou, bývalá vokalistka kapely Laura a její tygři, a rodákem z Valašska a Františkem Segrado, jemuž před pár týdny vyšlo debutantské album a je jedním z nejprodávanějších v České republice.

Celý večer je koncipován na tři části. „V jedné představí Michal Horáček spolupráci se skladatelem Petrem Hapkou, v další svůj úspěšný recitál Kudykam a autorský projekt Český kalendář. A v neposlední řadě také poslední projekt, a to sólový debut šedesátiletého Františka Segrado. Představení je tak trochu v semaforském stylu, kdy jsou všichni účastníci neustále na pódiu,“ prozradil producent Michal Pekárek.
(js)

Sample image

RSS news from Mikulov.ct

All news from Mikulov. What is RSS?

Archiv novinek

Show photo gallery