Mikulov

Homepage > News > Reprezentační ples města Mikulova

Novinky a aktuality

5/1 2015

Reprezentační ples města Mikulova

Mikulovskou plesovou sezónu zahájí 31. ledna v hlavním zámeckém sále reprezentační večer. Vystoupí Leona Machálková, zatančí profesionální tanečníci a silovou akrobacii „ruku v ruce“ přestaví duo DaeMen.

O hudební program se postará taneční orchestr Variant z Českých Budějovic, jehož repertoár nabízí skladby mnoha žánrů. Hostem večera bude jedna z nejpopulárnějších českých zpěvaček Leona Machálková, která vystoupí v doprovodu pianisty Petra Berki a zazní její největší hity jako Zbloudilá, Žízeň lásky, Kometa či Galaxie přání. Tradičního předtančení se zhostí brněnská skupina DANZA a show s ukázkami standardních tanců předvedou profesionálové Kateřina Jančová a Petr Pohlodek. Milovníci cimbálu se mohou těšit na muziku Cimbaltrio, která hraje po celý večer v zámecké vinárně. Na závěr přijde DJ a hosté mohou zbytky energie k tanci vybít při diskotéce.

„Ples obzvláštní i vystoupení dua DaeMen, které předvede silovou akrobacii s elegancí a jistotou anglických gentlemanů. Velmi lákavé budou i výhry v tombole,“ zve všechny příznivce plesové sezóny Marcela Koňáková, ředitelka pořadatelské společnosti Mikulovská rozvojová.

Cena slosovatelné vstupenky je 500 Kč. Předprodej lístků je od 15. prosince v Turistickém informačním centru Mikulov na Náměstí. Zámecký sál se při plese otevře od čtvrt na osm večer.
(LK)

 

Sample image

RSS news from Mikulov.ct

All news from Mikulov. What is RSS?

Archiv novinek

Show photo gallery