Mikulov

Homepage > News > Den dětí – nově na stadionu FC Pálava

Novinky a aktuality

26/5 2015

Den dětí – nově na stadionu FC Pálava

V sobotu 30. května čeká děti od 14 hodin na stadionu FC Pálava Mikulov odpoledne plné her a soutěží. Podívají se na ukázky práce hasičů a záchranářů, utkají se v rozmanitých disciplínách a pobaví se na atrakcích. Dokonce uvidí i cvičný záchranářský zásah vrtulníkem.

„Protože amfiteátr je nyní v rekonstrukci, letošní oslavu Dne dětí jsme přesunuli na fotbalové hřiště FC Pálava. Do programu se zapojila řada mikulovských organizací a firem, které pro děti připravily zajímavé aktivity. Všechny děti i jejich rodiče zveme, určitě si najdou svoje příznivci nejrůznějších zájmů“ sdělila Marcela Koňáková ze společnosti Mikulovská rozvojová.

Odpoledne nabídne soutěže o ceny, skákací atrakce s aquazorbingem, taneční hry, bublinkovou show či malování na obličej. Svou činnost zde budou prezentovat hasiči a záchranáři z veškerých složek. Určitě se mnoho dětí bude těšit i na ukázku práce s vrtulníkem, který si pak mohou i prohlédnout. Dobrodružství a napětí zažijí také na paintballu či lukostřelbě.
Se společnosti STKO si děti mohou zahrát i na popeláře, například si zkusí vyvézt popelnici a správně vytřídit odpad. Je připravena také soutěž v malování o nejhezčí popelnici či auto. Součástí programu bude i účast firmy Elektrowin a pro každého, kdo přinese kompletní staré elektrozařízení, bude připravena speciální odměna.
(lk)

obr

Sample image

RSS news from Mikulov.ct

All news from Mikulov. What is RSS?

Archiv novinek

Show photo gallery