Mikulov

Homepage > News > Na soutěži JARO 2015 se opět sejdou špičkoví tanečníci

Novinky a aktuality

10/6 2015

Na soutěži JARO 2015 se opět sejdou špičkoví tanečníci

Zámecký sál v Mikulově se v sobotu 13. května promění v taneční parket.

Už po třiadvacáté se tu sejdou nejlepší tanečníci z České republiky i ze zahraničí, aby předvedli taneční umění na Mezinárodní soutěži JARO 2015. Letošní ročník se koná pod záštitou starosty města Mikulova Rostislava Koštiala a hejtmana Jihomoravského kraje Michala Haška.

„Pozvali jsme taneční páry ze Slovinska, Polska, Maďarska, Rakouska, Slovenska a samozřejmě i nejlepší páry z České republiky,“ říká Václav Kosmák z pořádajícího Tanečního studia Morava.

Soutěž proběhne ve standardních tancích, latinskoamerických tancích a v samostatné soutěži ve vídeňském valčíku. Soutěž začíná v 18 hodin. V čele poroty bude několikanásobný mistr světa a Evropy Peter Stokkebroe z Dánska.
„Kromě krásných cen pro vítězné páry bude vyhlášena miss JARO, sympaťák a nejkrásnější šaty a ani diváci nepřijdou zkrátka. Kromě úžasné taneční show mohou vyhrát některé z cen pro diváky a mohou vidět nejlepší páry Evropy v Mikulově, včetně mistrů ČR ve standardních i latinskoamerických tancích,“ dodal Václav Kosmák.

V letošním roce bude také sobotní dopoledne probíhat juniorská soutěž ve sportovním tanci. Mladé nadějné dětské a juniorské páry začnou v zámeckém sále tančit již v 9 hodin.
Jitka Sobotková

Sample image

RSS news from Mikulov.ct

All news from Mikulov. What is RSS?

Archiv novinek

Show photo gallery