Mikulov

Homepage > News > Aktualizace databáze služeb v cestovním ruchu v turistické oblasti Mikulovsko

Novinky a aktuality

13/8 2015

Aktualizace databáze služeb v cestovním ruchu v turistické oblasti Mikulovsko

V současné době Turistické informační centrum Mikulov aktualizuje databázi služeb v cestovním ruchu v turistické oblasti Mikulovsko. Získané informace budou podkladem pro aktualizaci webových portálů, doplnění centrální databáze služeb a připravovaných tiskovin. Aktualizace je realizována dobrovolným svazkem obcí Mikulovsko za finančního přispění JMK z programu Podpora vinařství a vinohradnictví v JMK pro rok 2015.

Žádáme poskytovatele služeb v cestovním ruchu (provozovatele vinoték, vinných sklepů a vinařství) o dodání 4 ks image fotografií (zařízení, produkty, služby) a to o velikosti 1 ks foto – do cca 1 000 pixelů (cca 1 MB). Nedodané fotografie budou nahrazeny obecnou image fotografií.

V případě změn týkajících se kontaktních údajů, rozsahu služeb a jejich cen, popř. novinek kontaktujte prosím Turistické informační centrum Mikulov, Náměstí 1, 692 01 Mikulov, tel./fax: 519 510 855, 724 987 900, e-mail: tic@mikulov.cz, info@infomikulov.cz. Uzávěrka sběru dat je stanovena na 17. 8. 2015.

Sample image

RSS news from Mikulov.ct

All news from Mikulov. What is RSS?

Archiv novinek

Show photo gallery