Mikulov

Homepage > News > Mikulovská plesová sezóna začíná opět na zámku

Novinky a aktuality

17/12 2015

Mikulovská plesová sezóna začíná opět na zámku

Mikulovskou plesovou sezónu zahájí 30. ledna reprezentační večer, na kterém zatančí profesionálové v latinskoamerickém a moderním tanci a hosté uvidí i show z mýdlových bublin. Večerem provází Petra Eliášová.

O hudební program se i letos opět postará taneční orchestr Fordance Orchestra z Českých Budějovic. Zazní domácí i světové hity v originálních i nových úpravách. Tradičního předtančení se zhostí brněnská taneční skupina DANZA a atraktivní latinskoamerickou show předvedou profesionální tanečníci Kateřina Jančová a Petr Pohlodek. Milovníci cimbálu se mohou těšit na muziku Klaret, která bude hrát po celý večer v zámecké vinárně. Na závěr večera přijde DJ a hosté mohou zbytky energie k tanci vybít při diskotéce.

Letošní ples zpestří bublinář a držitel mnoha světových rekordů Matěj Kodeš, který předvede své fantastické umění z mýdlových bublin. Na programu je i ukázka scénického tance v podání Patrika Mikera z Mikulova a jeho kolegů z pražské taneční konzervatoře. Velmi lákavé budou i výhry v tombole.

Vstupné s místenkou za 600 Kč zahrnuje večeři a slosovatelný kupon. Předprodej lístků začíná 15. prosince v Turistickém informačním centru Mikulov na Náměstí.  Zámecký sál se při plese otevře od čtvrt na osm večer.
(lk)

plakat

Sample image

RSS news from Mikulov.ct

All news from Mikulov. What is RSS?

Archiv novinek

Show photo gallery