Mikulov

Homepage > News > Slavnosti města Mikulova s koncertem v amfiteátru

Novinky a aktuality

18/2 2016

Slavnosti města Mikulova s koncertem v amfiteátru

Jako generálku na Pálavské vinobraní si můžete již v květnu užít první open air koncert v mikulovském amfiteátru. V programu vystoupí Depeche Mode Revival Band, Michal Hrůza, Debbi a skupina Mandrage.

Od pátku 20. května rozkvete Mikulov městskými oslavami, které nabízí pestrý víkendový program pro všechny generace. Návštěvníci se můžou těšit na ukázky ze života v mikulovské minulosti, zpřístupnění všech památek i aktivní program pro děti.

V sobotu 21. května se koná jeden z prvních open air koncertů sezóny v nově zrekonstruovaném amfiteátru.  V 18 hodin zahájí hudební program místní Depeche Mode Revival Band,  který hraje v původních verzích i ve vlastních aranžích skladby této britské hudební legendy.

Poté se představí úspěšný zpěvák, kytarista a hudební skladatel Michal Hrůza se svojí kapelou. V jeho vystoupení jistě nebudou chybět hity Zakázané uvolnění, Duše do vesmíru nebo Slunce.  Dále vystoupí mladá zpěvačka Debbi, jejíž hit Touch The Sun se nedávno stal nejhranější skladbou v českém éteru. Další hvězdou koncertu je kapela Mandrage, která již několik let patří ke stálicím všech tuzemských festivalů. Do povědomí posluchačů se zapsala písněmi, jako Hledá se žena, Šrouby a Matice nebo Tanči, dokud můžeš. Na pódiu se kapela prezentuje propracovaným designem a energickou show s výraznými světly. Laťku svých koncertů nechtějí Mandrage snižovat ani letos a v souladu s designem posledního alba Po tmě jsou všechny kočky černý se jejich koncert ponese v duchu stříbrných odstínů a zrcadlových efektů.

„Předprodej vstupenek zajišťuje společnost Ticketstream a již byl spuštěn. Vstupenky na koncert lze zakoupit na webových stránkách www.ticketstream.cz, www.mikulov.cz nebo přes facebookovou stránku Město Mikulov. V Mikulově pak v Turistickém informační centru na Náměstí,“ uvedla Pavlína Krčálová, produkční pořadatelské společnosti Mikulovská rozvojová. Dále také doplnila, že vstupenka v předprodeji stojí 290 Kč a na místě 350 Kč. Děti do 140 cm mají vstup zdarma.
(lk)

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

Sample image

RSS news from Mikulov.ct

All news from Mikulov. What is RSS?

Archiv novinek

Show photo gallery