Mikulov

Homepage > News > Máte rádi festival Národy Podyjí? Podpořte ho s hithit.com

Novinky a aktuality

17/6 2016

Máte rádi festival Národy Podyjí? Podpořte ho s hithit.com

Všichni příznivci festivalu Národy Podyjí, přátelé i ti, kteří ještě neměli příležitost již tradiční festival navštívit, se mohou přičinit o to, že letošní již 17. ročník proběhne tak, jak bylo zvykem. A bude kulinářským a kulturním zážitkem léta.

„Letos se z různých důvodů nepodařilo sehnat dostatek financí na organizaci festivalu. Protože nechceme ochudit Mikulov i jeho návštěvníky o jednu z tradic, prosíme Vás o příspěvek na náš projekt v rámci internetové sbírky hithit.com,“ říká Milada Neveselá za občanské sdružení Národy Podyjí.

Cílem celé sbírky je vybrat šedesát tisíc korun. Dárci mohou přispět od stovky do dvaceti tisíc korun v různých kategoriích a za svou štědrost dostanou poděkování, DVD, Kuchařku národů Podyjí nebo kolekci vín či posezení ve sklípku a různé kombinace odměn. Nejhodnotnější je třídenní relaxační pobyt v Mikulově s filmem i kuchařkou.

Svou přízeň a podporu můžete vyjádřit na www.hithit.com/cs/project/2536/festival-narodu-podyji-xvii-rocnik. Nejenom že získáte skvělé ceny a vděčnost organizátorů, ale také budete mít skvělý pocit, že festival, který patří k Mikulovu, po více jak patnácti letech nezanikne.

„Peníze budou využity na technické zabezpečení festivalu, případně na dopravu a ubytování kapel,“ upřesňuje Milada Neveselá a žádá o sdílení, šíření a propagaci sbírky.

Festival tradic, kultury a gurmánských specialit národnostních menšin žijících na jižní Moravě a v pohraničí Rakouska se bude v Mikulově na Náměstí konat 15.–17. července.
Jitka Sobotková

Sample image

RSS news from Mikulov.ct

All news from Mikulov. What is RSS?

Archiv novinek

Show photo gallery