Mikulov

Homepage > News > Zpěvačka ANNA K. bude hvězdou vánočního koncertu na mikulovském zámku

Novinky a aktuality

29/11 2016

Zpěvačka ANNA K. bude hvězdou vánočního koncertu na mikulovském zámku

Zpěvačka Anna K. s doprovodnou kapelou vystoupí v sobotu 17. prosince v zámeckém sále a prodlouží tak zavedenou tradici vánočních koncertů v Mikulově.

Po předešlých zcela vyprodaných koncertech Anety Langerové či Michala Horáčka s přáteli a šansoniérce Szidi Tobias bude Anna K., vlastním jménem Luciana Krejcarová, další hvězdou, která zpříjemní adventní čas v Mikulově.
V jejím podání zazní takové hity, jako jsou Večernice, Nebe, Nashledanou, Nelítám nízko, Spojený království smutku a radosti či Večírek za koncem. Možná dojde i na poslední hit Vždycky se budeme znát, který nechybí na právě dokončovaném albu. To chce zpěvačka vydat do konce roku.

Mikulovský koncert je jediným vystoupením ANNY K. od léta. Celý podzim se totiž intenzivně věnovala tanci. Společně se svým tanečním partnerem Markem Hrstkou se účastnila soutěže StarDance, kterou vysílá Česká televize. Byl to její, jak sama řekla v několika rozhovorech, další splněný sen a účast v soutěži brala jako velkou životní výzvu. To, že je velká bojovnice a v životě se nevzdává, ukázala také před pár lety, kdy vážně onemocněla. Po těžké nemoci se však vrátila v roce 2013 ke koncertování a intenzivně se věnuje osvětě v prevenci rakoviny prsu, kterou sama trpěla.

Lístky na vánoční koncert Anna K. & Band si můžete koupit za 550 korun z pohodlí svého domova prostřednictvím sítě Ticketstream nebo přímo v Turistickém informačním centru Mikulov na Náměstí.

Sample image

RSS news from Mikulov.ct

All news from Mikulov. What is RSS?

Archiv novinek

Show photo gallery