Mikulov

Homepage > News > Streetballový turnaj pro všechny

Novinky a aktuality

9/6 2017

Streetballový turnaj pro všechny

V neděli 11. června se bude na betonové ploše u amfiteátru konat 1. ročník streetballového turnaje v Mikulově.

„Sport je plný emocí, ale vždy je to zábava, která má smysl, proto zveme všechny sportovní nadšence,“ říká za organizační tým Jan Vanýsek. Jeho kolega Jiří Krabička k tomu dodává: „Je to sice (zatím) netradiční akce, ale něco podobného nám jako pořadatelům v Mikulově chybělo. Víme, že jsou tu spousty fandů basketbalu a chceme pro ně a jejich děti uspořádat krásný den. A ideálně jej každoročně opakovat a i tím inspirovat další. aby také propadli něčemu tak krásnému, jako je sport.“

Začátek turnaje je ve 13 hodin. Na akci se nebude vybírat žádné vstupné, jen startovné za jednotlivé týmy. Pro hráče bude zajištěno malé séparé pro odpočinek mezi zápasy.

Hrát se bude na dvou „streetových“ hřištích tři proti třem a i z přírodní tribuny budou mít diváci krásný rozhled jak na basketbal, tak na DJ Chocolatica nebo řádící děti na skákacím hradě. „O občerstvení se postará hospůdka Na Amfíku. S šesti různými druhy piv na čepu a něčím na zub bude určitě každý spokojený,“ dodává Jan Vanýsek.

Hlavní partner turnaje je město Mikulov. „Rád bych ale vypíchl tři osoby, které nám konkrétně nejvíce pomohli. A to starosta města Rostislav Koštial, ředitel Mikulovské rozvojové David Gerneš a produkční Petr Šesták,“ řekl Jan Vanýsek.

Více informací a registrace u organizátorů: MVDr. Jiří Krabička a Jan Vanýsek, registrace i informace na tel.: 607 879 965 nebo na e-mailu jwanny@centrum.cz.
Jitka Sobotková

plakat

Sample image

RSS news from Mikulov.ct

All news from Mikulov. What is RSS?

Archiv novinek

Show photo gallery