Mikulov

Homepage > News > Mikulovské pivobraní bude o den delší a s novým maskotem

Novinky a aktuality

10/8 2017

Mikulovské pivobraní bude o den delší a s novým maskotem

Jedinečný pivní festival spojený s rockovou hudbou bude probíhat od pátku 11. do soboty 12. srpna a pořadatelé tradičně slibují zábavu pro celou rodinu.

Již po sedmé se bude v prostorách amfiteátru konat Mikulovské pivobraní. Letos se festival rozšířil na dva dny a má nového maskota. 

„Pomyslným srdcem celého festivalu bude bohatý pivní jarmark, kde budou moci návštěvníci ochutnat 80 až 100 druhů pivních speciálů minipivovarů z různých koutků ČR a zahraničí,“ říká organizátorka festivalu Veronika Žuravlova.

„Navíc návštěvníkům naservírujeme neuvěřitelnou pivní atmosféru, nabitý doprovodný program a pořádnou porci kvalitní hudby – Horkýže Slíže, IneKafe, Arakain, Rybičky 48, Dymytry. Večer zakončí stylový půlnoční ohňostroj,“ doplnila k programu.

Mikulovské pivobraní nabízí zábavu pro celou rodinu. Pro děti je připravena speciální zóna se zábavnými programy, bublinovou show, duchem mladé pak potěší zóna zábavných atrakcí a vodních radovánek. Bude připravena i kuchařská show Marcela Ihnačáka a silácké představení Železného Zekona. Soutěžechtiví návštěvníci si mohou vyzkoušet některou z tematických soutěží.

Pro letošek získal festival i nového maskota v podobě oživlé chmelové hlávky. „Jméno mu vybrali samotní fanoušci a náš nejlepší kámoš se nyní jmenuje PIVOŠ,“ uvedla Veronika Žuravlova.

Více informací najdete také na webových stránkách festivalu www.mikulovskepivobrani.cz.
Jitka Sobotková

plakat

Sample image

RSS news from Mikulov.ct

All news from Mikulov. What is RSS?

Archiv novinek

Show photo gallery