Mikulov

Homepage > News > Mikulovská tančírna vás zve na parket

Novinky a aktuality

25/9 2017

Mikulovská tančírna vás zve na parket

Společnost Mikulovská rozvojová připravila na podzim novinku v podobě Mikulovské tančírny. Taneční lekce pro začátečníky i mírně pokročilé povede Lada Kománková z Valtic. Lekce budou probíhat každou středu od 19 do 20.15 hodin. Poprvé se bude tančit už 4. října.

Kompletní kurz 10 lekcí bude stát 2 500 korun pro pár. Minimální počet pro zahájení kurzu je třináct párů a maximálně se jich do Kinoklubu, kde bude Tančírna probíhat, vejde dvacet. Tak neváhejte.
„Tančírna je pro páry, které se chtějí naučit tančit společenské tance, oprášit své umění v tanci a připravit se tak na plesovou sezónu nebo si jen užit příjemný večer v rytmu tance,“ zve na taneční kurzy ředitel společnosti Mikulovská rozvojová David Gerneš.

V kurzu pro začátečníky a mírně pokročilé se můžete těšit na tance: ča-ča, jive, twist, polka, rokenrol, mambo, letkis, polonéza, mazurka, blues, waltz, valčík, tango, quickstep.

Lektorka Lada Kománková se tanci věnuje intenzivně už 36 let, je žačka ikony tance Jarky Calábkové z TK Ostrava, má vytančenou třídu M v latinskoamerických tancích, účinkovala v několika tanečních pořadech (Legendy taneční hudby, Televarieté, Kavárnička dříve narozených v rámci ČT Ostrava). Poslední televizní účinkování bylo v pořadu BAILANDO – tančím pro Tebe, kde s Richardem Tesaříkem (YO-YO band) tančili pro Karolínku z Valtic, která má spinální svalovou atrofii.

V současné době mj. vede seniorskou taneční skupinu JUST Machines (ženy ve věku 32–70 let). „Se skupinou soutěžíme již šest let a za tu dobu jsme se staly několikanásobnými mistryněmi ČR v show dance v kategorii seniorů od 32 let, mistryněmi světa ve stejné kategorii. Nejčerstvější z letošního roku Mistři Moravy 2017 s choreografií Freedom, která naráží na problematiku lovu divokých šelem dle NAT GEO WILD,“ říká Lada Kománková.

Předprodej Mikulovské tančírny je až do 3. října v TIC Mikulov.
(js)

plakat

Sample image

RSS news from Mikulov.ct

All news from Mikulov. What is RSS?

Archiv novinek

Show photo gallery